2737
2739
عنوان

سقط جنین

835 بازدید | 33 پست

سلام.من توی هفته ۸ بارداری هستم از هفته ۶ میگفتن بارداری پوچه ولی الان میگن جنین هس ولی رشد نکرده توی ۶ هفته مونده 

قرص سایتوتک خریدم تا سقط کنم توی خونه 

سه تا زیر زبونی گذاشتم نه درد دارم نه هیچی 

فقط یکم بیحال شدم خوابم میاد 

چ قد طول میکشه سقط انجام بشه 

دوس ندارم کورتاژ بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی سرخود سه تا زیرزبون چرا گذاشتی. باید اول داخل رحمی بزاری بعد زیر زبون کلا بهتره دکتر بگه بهت من هفتم کمتر بود دوتا بفاصله نیم ساعت داخل رحم سومی زیرزبون. قبلشم از عطاری گرمی گرفتم با زعفرون زیادو نبات تندتند میخوردم

2742
یعنی چی سرخود سه تا زیرزبون چرا گذاشتی. باید اول داخل رحمی بزاری بعد زیر زبون کلا بهتره دکتر بگه بهت ...

دکتر گف بهم 

متخصصه 

گف ب فاصله نیم ساعت زیر زبونی 

من مشکل نرمی دهانه رحم دارم 

گف داخلی نذار 

چون سزارین هم داشتم دیگ داخلی نذاشتم اصلا

چی بخورم شربت زعفرون؟؟؟ باقی مانده قرص زیر زبونی رو قورت بدم؟؟؟

اینقدر‌بزار تا حل بشه. ببین من قبلش رفتم عطاری گفتم گرمی میخوام برای سقط یه گیاهی داد اسمش یادم نبست زهربود زهر اما خیلی خیلی گرم بوداز زعفرون بیشتر. با زعفرون دم کردم با نبات خیلی زیاد دوتا لیوان خوردم. مابینش هی زعفرون میخوردم باز. 

2740

عزیزم چرا یذره صبر نمیکنی 

از دکترت سوال کن اگر مشکلی نداره یکی دوهفته صبر کن شاید رشد کرد و ضربان دار شد 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

گل پر،رزماری،دارچین ،زنجبیل اینارو‌داری دم کن،بخور

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بقیه قرص باید بخوری و تحرک داشته باش درد یهو شروع میشه بعد به اوج که میرسه دراز نشست بزن یهو دردت اروم میشه اول بچه میفته بعد بچه دوباره درد شروع میشه یه دوساعت درد میکشی بعد جفت میفته.اگه کانل دفع بشه درد شدیدت تموم میشه اگه نه دردت ادامه داره

2706