2733
2734
عنوان

از بی کسی ی کار غلط کردم 😭

709 بازدید | 30 پست

با اینکه خانوادم نزدیکمن ولی علنا انگار هیچکس رو ندارم نه بهم سر میزنن ندحتی ی زنگ میزنن ببینن مردم یا زنده 

با من بیشتر از بقیه بچه هاشون اینجورین چون بدبختم 

از اینورم شوهرم ی آدم خیانتکار روانی که به هیچی پایبند نیست به مرغ هم رحم نمیکنه حتی انقد کثیفه 

انقد دیگه گله کردم از خدا اومدم لج کردم با خودم گفتم بزار ابرو خودم و خانوادمو ببرم تا بفهمن بچه میارن ولش نکنن به حال خودش 

اومدم به ی پسر که مغازه داره تو محل پیام دادم خودمو کامل معرفی کردم عکسمو فرستادم اونم کلی سوال خصوصی ازم پرسید 😭 منم همه رو جواب دادم حتی گفت با شوهرت رابطه داری گفتم نه 

فقط ی روز پیام دادیم بعدش دیگه گفتم اشتباه کردم لطفاً فراموش کنید و اونم گفت مشکلی نیست و من به هیچکس هیچی نمیگم 

الان بغض دارن گلومو منفجر می‌کنه از بیکسی و بدبختیم چرا باید به اینجا برسم آخه 😭 خیلی خورد شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

هرچی واسش فرستادی حتی پیام ها رو دو طرفه پاک کن حداقل مدرک نداشته باشه البته اگه اسکرین نگرفته باشه ، بعد هم نه خانواده نه شوهر نه هیچ کس مسؤل آدم نیستن و نمیشن خودت باید رو پای خودت وایسی 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

غصه نخور عزیزم انشالله خدا کمکت کنه و به دلت آرامش بده اما خواهشا دیگه اینجوری به روح و جسمت لطمه نزن لااقل خودت با خودت مهربون باش با این کارا فقط عذابت بیشتر میشه 

دل نیست هر آن دل که دلارام ندارد 💕 بی روی دلارام دل آرام ندارد