2737
2739
عنوان

دستور یه کتلت مرغ خوشمزه میخوام ...

309 بازدید | 13 پست
سلام ممنون میشم کمکم کنید سینه مرغ رو چرخ کردم حالا موندم توش چی بریزم که وا نره موقع سرخ کردن کمک میخوام ...ممنون از همگی
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طرز تهیه کتلت مرغ

یک عدد سینه مرغ متوسط
2عدد پیاز متوسط
3 عدد سیب زمینی متوسط
2 عدد
تخم مرغ
یک دوم قاشق چایخوری زعفران ساییده
یک فنجان پودر سوخاری
به مقدار دلخواه نمک و فلفل

طرز تهیه:

سینه مرغ را همراه با یک لیوان آب، یک عدد پیاز، کمی نمک و نصف مقدار زعفران حل شده با شعله ملایم می پزیم تا آب آن کشیده شود. سیب زمینی ها را پخته و گرم گرم آن را رنده و یا چرخ می کنیم. مرغ و سیب زمینی را مجدداً چرخ کرده و پیاز را هم رنده می کنیم و با
تخم مرغ
، زعفران حل کرده، نمک و فلفل آن را خوب ورز می دهیم و کف دستمان را به پودر سوخاری آغشته کرده و از مایه به اندازه یک عدد پرتقال متوسط برمی داریم و آن را به صورت گرد یا بیضی شکل می دهیم و در روغن سرخ می کنیم و آنها را در دیس می چینیم.

کتلت مرغ
مرغ پخته نصف سینه
سیب زمینی پخته 3 تا متوسط
تخم مرغ 1 عدد
سیر 2 حبه
پودر سوخاری 1 قاشق غذاخوری
نمک و فلفل و زردچوبه
روغن برای سرخ کردن
مرغ پخته شده و سیب زمینی رو چرخ میکنیم بعد سیر رو اضافه میکنیم بعد تخم مرغ و بعد هم ادویه جات رو بهش اضافه میکنیم
یه توپش از مواد برمیداریم و بهش فرم میدیم و توی روغن سرخ میکنیم
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
2738
ممنون بچه ها

آشنا جان من چرخش کردم البته خام
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
اگر چرخش کردی با یه پیاز مقداری فلفل و نمک و زردچوبه سرخش کن میشه عین کباب لقمه
اگر دوست داری توش زعفرونم بزن زرد رنگ میشه
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......