2737
2739

من تازگی سقط جنین ناشی از مشکل ژنتیکی داشتم 

الان میخوام مجدداد اقدام کنم چند ماه دیگه ب بارداری 

نمیدونم باید چیکار کنم شماها تجربتون چی بوده تو اقدامی بعدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستم امیدوارم ب زودی دامنت سبز بشه 

زندایی منم مشکل شمارو داشت

و نه یکی ک چند تا سقط کرد

اول اینکه باید تحت درمان باشید با همسرتون پیش پژشک ژنتیک باید برین

دوم داروها و قرص هایی ک تجویز بشه باید مصرف کنید و در نهایت ازمایش هست

چنانچه ازمایشتون و مشکل ژنتیک برای فرزند اوری حل شده باشه مجدد دارو برا بارداری میدن

و در ماه چهارم سرکلاژ میشین 

و بعدم با عمل سزارین زایمان خواهید کرد.

زیر نظر دکتر اقدام کن البته سه چهار ماه بزار بگذره

متخصص ژنتیک ک میگف نترس دفه بعد اینجوری نمیشی هیچ کارم نکن متخصص زنان میگف فولیک اسید پنج بخور فردا میخ‌ام برم دکتر زنان اما قبلش میخوام ببینم تجربه بقیه چی بوده ک بازم این اتفاق تکرار نشه

متخصص ژنتیک ک میگف نترس دفه بعد اینجوری نمیشی هیچ کارم نکن متخصص زنان میگف فولیک اسید پنج بخور فردا ...

من خواهرم یبار تو انومالی مشکل دار نشون داد که سقط کرد 

یبار بعد دوسال باردار شد باز ان تی بالا بود سقط کرد 

ازمایش ژنتیک هم دادن هم خودش هم شوهرش سالم بودن 

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
چ سخت 

اره فقط باید زیر نظر متخصص ژنتیک باشید هردوتون هم شما و هم همسرتون 

با اینحال دختر بزرگ داییم امسال میره کلاس هفتم ک این فرزند اول و بعد از چهار سقط ناشی از مشکل ژنتیک بود و تحت درمان بودن 

ولی دختر دومشون ک باز خودسرانه باردار شدن و تحت مراقبت نبودن الان کلاسس چهارم دبستان هست ولی لب شکری به دنیا اومد و الان دنیا دنیا خرج میکنن ولی هنوز این بچه خوب نشده

من خواهرم یبار تو انومالی مشکل دار نشون داد که سقط کرد  یبار بعد دوسال باردار شد باز ان تی بال ...

بخدا چارستون بدنم میلرزه اگه بهش حتی فکر کنم ی بار دیگه این اتفاق بیوفته همین الان دهنم تلخ شد

بخدا چارستون بدنم میلرزه اگه بهش حتی فکر کنم ی بار دیگه این اتفاق بیوفته همین الان دهنم تلخ شد

عزیزم این استرسی که تو گرفتی بخوای نخوای اونقدر بهش فکر میکنی یه اتفاقی میفته 

من بچه اولم سالم سالم بود ولی سر دومی چون خواهرم تازه سقط کرده و مشکل داشت همش استرس داشتم نکنه مشکل دار بشه اخر سر تو ان تی گفتن عددش بالاست و امینوسنتز دادم گفتن سالمه ...

یا زندایی همسرم یه بچه داره که یکم مشکل داره و میترسیدن دومی بیارن به خاطر همین رفتن یه دکتر خوب که مخصوص این بیماری های فلوشیپ و از این حرفاس اگه اشتباه نکنم پیدا کردن و زیر نظر اون باردارشدن یکم خرج کردن ولی خوب خداروشکر یه دختر دسته گل نه ماهه بود به سرعت راه میرفت و یکساله بود از میز عسلی ما میرفت بالا کلا زرنگه و سالم 

غصه نخور که سمه خالصه

عزیزم این استرسی که تو گرفتی بخوای نخوای اونقدر بهش فکر میکنی یه اتفاقی میفته  من بچه اولم سال ...

الان رفتم دکتر واسم ارجاع متخصص ژنتیک نوشته یعنی چیا ازم میخواد و چقد باید هزینه کنم؟ واسه ازمایشات ژنتیک بچم ک سقط شد 10میلیون بیشتر هزینه کردم همین ماه پیش

الان رفتم دکتر واسم ارجاع متخصص ژنتیک نوشته یعنی چیا ازم میخواد و چقد باید هزینه کنم؟ واسه ازمایشات ...

من خواهرم اینا رفتن چندتا ازمایش ژنتیک خودش و شوهرش دادن بعد اونا اونجا پرسیدن رفتن زیر نظر کمیته که یکم از مبلغ ازمایش رو کمیته داد 

الان یادم نیست ولی مثلا ازمایش شد ۶ میلیون پول بیشتر کمیته داد

الان جداشده به تازگی نمیخوام خاطرات بد یاداوری کنم وگرنه ازش میپرسیدم

من خواهرم اینا رفتن چندتا ازمایش ژنتیک خودش و شوهرش دادن بعد اونا اونجا پرسیدن رفتن زیر نظر کمیته که ...

چی بگم کارای خدا چقد عجیبه. اونم ک انقد دلش بچه میخواسته با رنج و دوندگی اخرشم جداشد؟ نمیدونم علت داییشون چیه ولی من هفته پیش حس میکردم از شوهرم بدم میاد بی دلیل و حرف نمیزدم باش شاید ب خاطر فشارای روحی این مدت بوده. 

دیشبم ک خواب میدیدم سرم هوو اورده😅

2706