2733
2734
عنوان

خانمایی ک تجربه سقط ناشی از مشکل ژنتیکی دارن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5525 بازدید | 43 پست
سونو ان تی خوب بود پاپ آ ازمایش 12هفته کم‌بود 

مال من زده ریسک کم.

باید سلفری بدم بدم

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان‌شاالله خیره خواهر من بچه اولش بیماری ای بی داشت الان حامله است و امروز آزمایش ژنتیک داد دعا کنید ...

نگران نباش حتی اون خونواده هایی هم ک بچه مشکل دار ارثی دارن و تعدادشم زیاده باز هم بچه سالم تو بچه هاشون هست و همه بچه هاشون مشکل دار نمیشن. دیگه چ برسه این موارد محدود و از طرفی من واقعا خداروشکر میکنم این ازمایشات و روش تشخیصیا هست بخدا من ک واسه سقط این بچه این همه غصه خوردم اگه قرار بود درد و رنجشو ببینم چیکار میکردم

2731
مال من زده ریسک کم. باید سلفری بدم بدم

اگه بهت بگم اصصصلا نگران نباش ک شوخیه ادم حتی وزن بچشم بگن پایینه نگران میشه اما توکلت ب خدا باشه یا سالمه و بعدا میگی بیخود این همه استرس ب جون این بچه انداختم طفل معصوم یا مشکل داره و بدون من ک تجربه مورد دوم رو دارم بهت میگم خیلی خداروشکر میکنم زودتر فهمیدم ممکن بود خیلی دیر بفهمم و الان بچه رو دستم باشه آواره دکتر و التماس کردن به  بیمارستانا باشم واسه بچه ای که خوب شدنی واسش درکار نیست 

اگه بهت بگم اصصصلا نگران نباش ک شوخیه ادم حتی وزن بچشم بگن پایینه نگران میشه اما توکلت ب خدا باشه یا ...

میدونم چی میگی.

راستش بخای هزنیش هم ندارم.

من تابستون ی سقط داشتم

دیه حقم نبود این بارداری هم با دلهره بگذره

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍
میدونم چی میگی. راستش بخای هزنیش هم ندارم. من تابستون ی سقط داشتم دیه حقم نبود این بارداری هم با ...

ب نظرم هر جور شده جورش کن انجامش بده چیزی نیست ک پشت گوش بندازیش 

سلام عزيز متاسفم 

منم اين تجربه داشتم اون موقع دكتر فرهود به من گفت اين اتفاقتو ميليون نفر به بار شايد اتفاق بيفته 

گفت بچه هاي بعديت سالم ميشن نگران نباش با اين حال من الكي هزينه ازمايش ژنتيك و فلان و دادم 

بچه بعديم سالم بود اما ٣٢هفته زايمان زودرس كردم 

اصلا نگران نباش مطمعن بلش بچه بعديت سالم توكل بخدا كن و اسيد فوليك و اينا بخور راه ديگ هم نداره مگ اينكه بخواي طبيعي باردار نشي كه با عمل اي وي اف كه جنين اگ اشتباه نكنم pgdغربالگري ميكنن بعد انتقال ميدن

ميشه برا مامان شدنم يه صلوات مهمونم كنيد. به زودي ان شاالله چشمان خستم بي بي چك مثبت ميبينه 😍
عزیزم این استرسی که تو گرفتی بخوای نخوای اونقدر بهش فکر میکنی یه اتفاقی میفته  من بچه اولم سال ...

سلام دوست عزیز شما امینو انجام دادید هردو جواب رو گرفتید گفتند سالم هست؟؟

مشکل جنینم سندرم ترنر بود xo تا اومدیم مطمئن شیم شد20هفته با همسرم حتی هم استانی هم نیستیم اصن این م ...

سلام شما شدید بیست هفته پزشکی قانونی اجازه داد؟من هم مشکل شمارو دارم دیر جواب امینو گرفتم

سلام شما شدید بیست هفته پزشکی قانونی اجازه داد؟من هم مشکل شمارو دارم دیر جواب امینو گرفتم

من پزشکی ک فرستادم واسه ازمایشات خودش قبول کرد تو پرونده ی چیزی بنویسه بره 

من پزشکی ک فرستادم واسه ازمایشات خودش قبول کرد تو پرونده ی چیزی بنویسه بره 

منظورتون اینه ک دیگه سراغ پزشک قانونی نرفتید؟

اون نامه داده بهم و چهار روزه بهم جواب ندادن قانون هنوز 

منظورتون اینه ک دیگه سراغ پزشک قانونی نرفتید؟ اون نامه داده بهم و چهار روزه بهم جواب ندادن قانون هن ...

مشکل بچه من سندروم ترنر بود اصن جزو لیست مجوزای سقط نبود 

بعدم میگن پزشکی قانونی انقد لفتش میده تا تهش بگه این بچه روح‌تو بدنش دمیده شده ما ک تصمیممونو گرفته بودیم دیگه همون روز ک جواب آخر اومد تمومش کردیم