2733
2734
عنوان

امشب رفتم مهمونی

1468 بازدید | 91 پست

امشب رفتم مهمونی چون شوهرمو دعوت نکرده بودن نگفتم بهش البته ما عقدیم شوهرم اومد خونمون بدون اینکه بگه  

بعد زنگ زد کجایی  من گفتم تو کجایی گفت دم درتون بعد بهش گفتم.  گفت میخوام بیام ببینمت 

هیچی تو ماشین باهام دعوایع عجیبی راه انداخته دیگه نمیخوام ببینمت چرا به من نگفتی مگه من شوهرت نیستم چزا تنهایی رفتی.  البته مامانم بود همراهم 

الانم رفتع جوابمو نمیده  اعصابم خورده چیکار کنم؟ 

بهش نگفتم چون میدونستم غور میزنه. از طرفیم تقصیر مامانمه گفت نگو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی جرات داری... اول ازدواج شوهرت چطوری میپیچیونی؟

🥴البته اگه یکم خودش ادم سر به راه تری بود اینکارو نمیکردم باهاش  خودشم ی بار تا پمج صبح رفت مغازه نشست بهم نگفت بعد دو روز بهم گفت

عزیزم من همیشع تو عقد  و چه اللن هر جا میرفتم حتی تا سر کوچه به شوهرم اطلاع میدادم نمیزاشتم ازم بیخبر بمونه من اسمش رو میزارم اجازه گرفتن و این یکی از رازهای موفقیت و خشبختیم هست

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
بگو هرموقع عروسی گرفتیم و منو بردی خونه خودت اونوقت بدون اجازت جایی نمیرم. محل نده دیگه بهش زنگ نزن

گفتم اتفاقا از نزدیک دیدمش 

داشتم فکر میکردم یعنی بقیه عقدن تنهایی جایی نمیرن

بگو هرموقع عروسی گرفتیم و منو بردی خونه خودت اونوقت بدون اجازت جایی نمیرم. محل نده دیگه بهش زنگ نزن

به به چه راهنمایی قشنگی بود مگه ادم بره زیر یه سقف اونوقت تعهد و تاهلش شروع میشه ؟؟؟ دروغ تو رابطعه و ازدواج یه سم کشندس

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم