2733
2734
دوستای گلم سلام اگه کودک کوچیکی دارید اگه خانه دار هستید اگه فکر می کنید نیاز به تغییر در زمینه ی مدیریت کارهای خونه دارید اینجا باشید بیایید زودتر اینجا رو رونق بدیم تا برای عید هم خودمونو آماده کنیم کم کم ... بیایید اینجا و از مشکلات خونه داری تون ، مخصوص با وجود یه بچه ی کوچیک بگید و با کمک دوستای دیگه کمک کنیم و مشکلات مونو برطرف کنیم . تا یک هفته برنامه ی خاصی قرار نمی دم تا تعداد مون بیشتر بشه و آشنا بشیم بعد با کمک خدا ، ایشالا شروع به تغییرات مثبت کنیم ... و به دوستای دیگه هم اینجا رو معرفی کنید ... مامان هایی هم ک کوچولوی دو تا سه ساله دارند که حتما همراهی کنن چون می خوام یه برنامه ی خاص هفتگی هم واسه ی اونها داشته باشیم .... *دوستیا راهکار هایی ارائه می دین یا راه حل هایی که برای مشکل دوستای دیگه مون مطرح می کنید رو اولش یه ستاره بزارید تا متمایز بشه .و من خودم هم بعدا بتونم بعنوان نکات برگزیده جداش کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خودم شروع می کنم من فعلنه خانه دارم ... البته این چند ساله گذشته بیشتر مشغول کار بودم ولی الان مهم اینه ک توی خونه هستم یک کوچولوی دو سال و نیمه هم دارم . و برام مهمه ک بتونم یه تغییراتی رو در خودم و خونه داریم بوجود بیارم که " موندگار " باشه ... یک عادت بدی ک دارم اینه که هر چیزی رو سر جای خودش نمی زارم و فکر می کنم بزرگترین مشکل خونه داریم ، جای کم خونه ام هست ... البته یکمش هم بهانه است برای تنبلی هام ! ههه دومین مشلکم هم اینه ک از شروع کار می ترسم ... وقتی شروع کنم تا حدی خوب پیش می رم ولی همون شروع به کار واسم سخته ! دوستیای خوبم بیایین و از مشکلاتمون صادقانه بگیم کسی ک مشکلی نداره کمکی هم نمی خواد ، از عادات خوبتون هم بگید ولی بفکر حس ناخوب آدمهایی مثله منم باشید ک عادت به تنبلی در اونها ریشه دوانده !!!
2731
سلام روزتون بخیر من هنوز بچه م به دنیا نیومده اما دوست دارم با شما توی تاپیک همراه باشم و از نظرات و پیشنهاداتتون استفاده کنم تا موقعی که نینی به دنیا میاد برای مدیریت به مشکل برنخورم و اماده باشم
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
پریسا جون همون لحظه شستن خیلی بهتر و اسون تره که من اگه نشورم بعدا تنبلیم میاد بشورمشون چون احساس میکنم تا چند ساعت بعد تعداد ظرفا بیشتر میشه و خسته کننده اما همون لحظه شستن ظرفا خسته کننده نمیشه برای ادم و سریع هم تموم میشه میتونید مثل من به بعدش فکر کنید تا برای انجام کار در لحظه انرژی بگیرید
2740
مرسی از راهنماییت آبانه جون. وقتی شوهرم خونه س اصن دوسندارم برم آشپزخونه. تازشم نمیدونم کلا چجوری مدیریت کنم؟ چن وقته شوهرم غر میزنه
خدا جوووونم ممنونم ازت.... دختر نازم اومدنت به زندگیم مبارک
دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
خوب دوستای خوبم یه نظر خواهی من فکر می کنم همین سایت و اینترنت و گوشی موبایل و وایبر و .... هم جز مواردی ان ک باعث عقب افتادن کارها و استفاده ی زیادی شون خیلی ضرر ده هستن برای همین همی اول راه بگم ک دوست دارم وقتمون رو زیادی اینجا نگذاریم و این رو بعنوان قانون توی پست اول خواهم اورد حالا راهکار شما در این رابطه چیه ؟؟؟؟
چند تا پیشنهاد دارم برای خانمایی که در طی روز برای انجام کارهای احساس کسالت میکنن و خواب الودن در طی روز به محض بیدار شدن از خواب ی نفس عمیق بکشید این کار باعث میشه خستگی و احساس خواب الودگی از تنتون بیرون بره و در طی روز مدام خسته نباشید . این توصیه رو توی ی برنامه پزشکی شنیدم و برای خودم موثر بوده موقع انجام کاراتون هم اگه احساس میکنید روحتون شاداب نیست ی اهنگ که شما رو به رقص و تحرک میاره پلی کنید و با اون اهنگ میتونید با شادابی و حوصله کارهاتون رو به راحتی انجام بدین اینم تجربه شخصی خودمه و همیشه برام موثر بوده
2706