2733
2734

چون ب شدت ب اونجا عادت دارن و تو خونه اصلا نمیمونن بعد پریشب خاهرم اونجا بوده بابام ب دامادمون میگفته دیگه نمیتونم برسونم خرج خیلی گرون شده مردم چجوری با ده پونزده تومن زندگی میچرخونن دامادمون گفته بابای من ماهی ۱۵میگیره ولی فقط خودشونن خواهرم هفته ای ی بار میاد ی نهار میخوره میره ینی منظورش من بودم ولی خب من دلم میترکه تو خونم ب بابام بگم چون تو گفتی خرج گرونه علی ام اینحوری گفته میخام دیکه هفته ای ی بار بیام یا ب رفتنم آماده بدم 🥺

خب وقتی میری گاها یه چیزی بخر ببر. مثلاً یه دونه مرغ بگیر ببر چند ماه یه بار یه گونی برنج ببر 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنده خدا حق داره 

حداقل اگه می ری همه خرج هات گردن اونها ننداز یا دست خالی نرو یا یه جوره دیگه مالی کمک کن 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

نه برو ولی هردفه یچیزی قایمکی ببر. مثلا مرغی گوشتی چیزی ببر بده مامانت قایمکی . غرور باباتو خورد نکن. الان گرونیه اکثرا تو حرفاشون میگن شاید منظورش شما نبودی‌‌ البتا دامادتونو نمیگم. 

به نطرم حق با ایشونه شما باید خجالت بکشید و خودتونو جمع کنید چهار روز در هفته خیلی زیاده هفته‌ای یه بار

اونا مسئول گرفتن دل شما و بچه هاتون نیستن عزیزم بمون خونت خودت با بچه هات بازی کن براشون کارتون بزار ببرشون پارک و ..

و فقط یک بار در هفته برو انصاف داشته باش

لازمم نیست به خود پدرت اونطور بگی بدبخت خجالت بکشه یا شرمنده بشه