2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096179 بازدید | 40118 پست
سلام منم توهفته 10 مجبورب سقط شدم گفتند قلب جنین نمیزنه دیگه.خوشحال میشم اینجا میبینم بیشتریا دوباره ...

سلام.  من و چندتا از دوستام که سقط مکرر داشتیم فکرکردیم توی یک گروه تلگرامی با هم باشیم و اطلاعاتی که داریم با هم شریک بشیم.

همگی هم زیرنظر پزشکان متخصص سقط مکرر هستیم. ( دکترعارفی، دکتر رزاقی و کلینیک های معتبر باروری).

اگر خواستید عضو بشید به این ای دی تلگگگگرام مسیج بدید.

@Le_petit_oiseau_de_bonheur

دوستان من برا بار دومدباید کورتاژ کنم دفه قبل تو ۱۶هفتگی والان تو ۱۲هفتگی قلبش ایستاد اینبار هم هپار ...

سلام.  من و چندتا از دوستام که سقط مکرر داشتیم فکرکردیم توی یک گروه تلگرامی با هم باشیم و اطلاعاتی که داریم با هم شریک بشیم.

همگی هم زیرنظر پزشکان متخصص سقط مکرر هستیم. ( دکترعارفی، دکتر رزاقی و کلینیک های معتبر باروری).

اگر خواستید عضو بشید به این ای دی تلگگگگرام مسیج بدید.

@Le_petit_oiseau_de_bonheur

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان منم تو هفته 5امم و دیروز فهمیدم که عدد بتام از 869اومده 573تو دوتا آزمایشگاه مختلف انجام دادم و دکترم گفت که احتمال خیلی زیاد داره سقط میشه و لک قهوه ای دارم و کمردرد آیا امیدی به موندنش هست یا اینکه شروع کنم طناب زدن و زعفرونو

تازه امروز(97/12/12 ساعت 10:55 صفحه 997)فهمیدم که اومدی تو دلم خیلی خوش اومدی مامانی قربونت برم که داری دنیای منو بابایتو لذت بخش تر میکنی چقد تصورت کردم چهار دست و پا رفتنت با لباس کوچولوی نرم نوزادی فدای بوی بدنت که خاصه.... واسه سلامتیش یه صلوات بفرستید
2728
سلام منم دوبارسقط داشتم.دومیش بارداری پوچ بود.۴ماه پیش سقط داشتم.ی هفته س اقدام کردم.خیلی دعام کنید. ...

سلام.ازمایش خاصی ندادید؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

واسه من به پریود ی بعد سقط نرسید😃😃😃

رفتم ببینم چرا نمیشم سونو انجام داد گف بارداری 

خدا به هرکی دلش بچه میخواد یه بچه سالم و صالح بده برای منم حفظ کنه 🙏

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2740
سلام برای بارداری دومم که پوچ بودسونوانجام دادم اماازوقتی اقدام کردم برای بارداری هیچ ازمایشی انجام ...

ن عزیزم الان اقدام نکن برو آزمایشات بعدازسقط وانجام بده ک اگه خدای نکرده مشکلی بودبادارو رفع بشه ک دوباره تجربه نکنی سقط رو.من خودم اولین باره ک سقط کردم و دکترم برام ازمایش سیستم ایمنی نوشت.الان فهمیدم ک مشکل سیستم ایمنی دارم وچندتافاکتورام بالاست.گفته ک بلافاصله ک باردارشدی باید هرماه ی سرم هست بزنی تا بدنت بچه رو نگه داره.اگه نمیرفتم ازمایش امکان داشت بازم بعدی سقط شه.شمام معطل نکن اول پیگیری کن بعد اقدام کن.چون خودم سقط کردم درکت میکنم خیییلی تجربه تلخ وسختیه خدابرا هیچکی نخواد.بروآزمایشاتت روبده تا پیشگیری کنی از ی سقط دیگه.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام منم دوبارسقط داشتم.دومیش بارداری پوچ بود.۴ماه پیش سقط داشتم.ی هفته س اقدام کردم.خیلی دعام کنید. ...

من تیرماه سقط داشتم البته طبیعی ن کورتاژ.دکترم گفت بعد 3ماه میتونی اقدام کنی.شماچی

من تیرماه سقط داشتم البته طبیعی ن کورتاژ.دکترم گفت بعد 3ماه میتونی اقدام کنی.شماچی

من اردیبهشت باقرص سقط داشتم.یعنی سقطم به خاطر مشکل جسمانی نبود.واقعاهم دوست ندارم دکتربرم.

میگم هرچی خواست خداباشه همون میشه

ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش آخه ما یجورایی همدردیم باهم.گفتم ی نظری بهت بدم.شایدبهت کمک کنه عزیزم

من اردیبهشت باقرص سقط داشتم.یعنی سقطم به خاطر مشکل جسمانی نبود.واقعاهم دوست ندارم دکتربرم. میگم هرچ ...

اونکه بله تا خدا نخوادحتی یدونه برگم ازدرخت نمیافته.اما خب خودمون هم باید تلاش کنیم واس زندگی سالم.تن سالم.اینده خوب.حالا هرکسی ی نظری داره ونظرشمام محترم

2706