2737
2739
عنوان

فیلم ترکی ترسناک سجین

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بخاطر انرژی منفی ک داره سطح فرکانستون پایین میاره راستش منم یمدت هرشب فیلم ترسناک میدیدم بشدت خوابای بدی میدیدم، شنیدم زیادببینی باعث ورود اجنه ب زندگیتون میشه دیگ نمیدونم حقیقت داره یان

2728
فقط شوهرمه که اونم اصلا پایه دیدن فیلم ترسناک نیست اگه بفهمه من دارم نگاه میکنم گوشیو میکنه تو حلقم ...

شوهر منم دوس نداره یعنی میترسه ولی رو نمیکنه 😂اما مجبوری بعضی وقتا میشینه نگاه میکنه دیگه 

2738

نه بابا ببینظ

با دوستام دیدم تبدیل به فیلم طنز شد🥹😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
 بنظرت اتفاق خاصی برات نیوفتاده؟ یعنی این شایعات ک میگن زندگی واقعی ادم یکم بهم میریزه راسته؟؟

من چند سال پیش دیدم

مشکلاتی که برای من پیش اومده فکر نمیکنم ربطی به فیلم ترسناک دیدنم داشته باشه ولی نمیدونم من از عالم ماورا سر در نمیارم 

اگه می ترسی خب نبین 

بعدها اگه خدای نکرده مشکلیم برات پیش بیاد ناخواسته ذهنت میاد سراغ این موضوع که شاید بخاطر این باشه پس بهتری نبینی اونم این موقع شب 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
خب بخاطر انرژی منفی ک داره سطح فرکانستون پایین میاره راستش منم یمدت هرشب فیلم ترسناک میدیدم بشدت خوا ...

اره منم همینو شنیدم ولی من خیلی وقته فیلمای این سبکی نگاه نکردم . اخرین فیلم جنی ک دیدم آنابل بود نمیدونم قسمت چندش بود 

چرت و پرت محص

یادمه فقط یه قسمتش واقعا ترسناک بود

یا قسمتش هم بود درباره یه خانواده بود بچه کوچیک داشتن اون بیشتر ناراحت کننده بود تا ترسناک

دابه ۴ از همش بهتره شاهکاره احضار و ... بنظرم در مقابلش هیچن

حتما ببین 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2706