2737
2739

من و شوهرم الان نزدیک دو هفته هست قهریم واسه اولین بار انقدر طولانی شد بعد از ۳سال و نیم دوتامون مقصریم همدیگه رو زدیم هم اون من و هم من اونو منم مقصرم خیلی زبونم درازه شوهرم وقتی باهاش خوب باشم خیلی خوبه از زبون درازی متنفره ولی بخدا اگه بخوام هم در برابرش هی کوتاه بیام جوابش و ندم حس میکنم کوچیک میشم و غلام حلقه به گوش اون یعنی هردو ب اندازه هم دیگه مقصریم میترسم ی موقع بره سمت کسی بنظرتون برم سمتش ؟تا حالا انقدر قهر نبودیم حداقل واسه نیازشم ک شده میومد اشتی البته ک گاهی منم میرفتم ولی الان چون ب اندازه هم مقصریم و دستمون روی هم بلند شده برم سمتش ؟حتی تو بدترین دعوا ها هم از هم جدا نمیخوابیدیم حداقل فقط ی ذره فاصله می‌گرفتیم شما بگین چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

برو امشب رو کنارش بخواب بدون هیچ حرفی ،فردا صبح که بیدار بشه ببینه کنارش خوابیدی آروم تر میشه و صبحش قشنگ تر .....

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

قانون بزار وقتی آشتی کردین ،تحت هیچ شرایطی جای خواب جدا کردن نداریم...اسی حتما تاکید کن و روی قانون هاتون بمونین

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706