2733
2734
عنوان

خاهرم افتاد زمین دماغش شکست،حالا واکنش زنداییم...

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 43 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باید پار.ه اش میکردی

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻
2731

حرفش بد بوده 

ولی شمام دیدین استاندارد نیست تاب

نباید میذاشتین بچه سوار شه

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به آرش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهوراییم/ز بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم
قبلش زن دایی ات گفته بود که نرو سوار تاپ بشو ؟ شاید خواهرت خیلی شیطون بوده حرف گوش نمیکرده

نه اتفاقا اصلا شلوغی نمیکرد بیچاره 

اون تابو هم واسه همین نصب کردن ک بچه ها نیان تو خونه 

حرفشون خیلی بد بوده اما اگر بهتون میگفت نره میگفتین زن داییم نذاشته خواهرم تاب بازی کنه 

دقیقا اگر میگفت نرو تاپ بازی 

میگفت زن دایی ام عقده ای هست یک تاپ وصل کرده حیاطشون چشم نداره ما سوارش بشیم 

وای خدا الهی این زندایی های اشغالو جمع کنه 

من خواهرم خورده بود زمین دستش شکسته بود اون سگ میگفت دیگ بعد ازدواج وقت این بچه بازیا نیست فکرده بود همه مث شوهر خودش وحشین شوهرش دستشو شکسته🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
حرفشون خیلی بد بوده اما اگر بهتون میگفت نره میگفتین زن داییم نذاشته خواهرم تاب بازی کنه 

ما هم خر نیستیم میدونیم اون تاب خیلی خطرناکه اگ میگف نزارین سوار بشه ناراحت نمیشیدیم 

ولی اخر سر این اتفاق افتاد 

دقیقا اگر میگفت نرو تاپ بازی  میگفت زن دایی ام عقده ای هست یک تاپ وصل کرده حیاطشون چشم نداره م ...

چه ربطی داره این چیزا نمیتونه کار زشت شو توجیه کنه 

اون بچه فقط پنج سالشه چطوری میتونه بخنده و خوشحال بشه 

آدم میاد این سایت روز به روز شگفت زده تر میشه یعنی😐