2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان تهرانپارس

| مشاهده متن کامل بحث + 63580 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
کسی دکتر نصیری رو توی بیمارستان تهرانپارس می شناسه؟ منم شاید 2 ماه دیگه اونجا زایمان کنم اما دکتر خودم اونجا نیست. اگه دکتر خوب دیگه ای هم میشناسید لطفا معرفی کیند. مرسی دوستای خوبم.
عزیزم من برای یک مساله اورژانسی نوزادمو بردم بیمارستان تهرانپارس. توی اورژانس نوزادی که احتمال قطع تنفس داشت رو همین جور به امان خدا ول کرده بودن تا دکتر متخصص بیاد. فقط یه شیلنگ اکسیژن داده بودن دستمون خودمون بگذاریمش توی بینیش. معلوم نبود اون شیلنگ اصلا استریل هست یا نه. بعد هم که دکتر اومد فرستادش nicu رفتم دیدم اونجا هم خیلی بهداشتی نیست و ضمنا گفتند نمیتونم پیش بچه بمونم. فقط روزها میشه اومد پیش بچه. ما هم بچه رو با مسوولیت خودمون بردیم nicu نجمیه. خیلی روی مراقبت ویژه نوزادانش حساب نکن. تجهیزاتش خیلی بروز و پیشرفته نیست. ضمنا دکتر فوق تخصص نوزادان هم ندارن. بلکه متخصص اطفال دارن
سلام کسی هست که بتازگی تو بیمارستان تهرانپارس زایمان کرده باشه؟لطفا بیاین اطلاعات بدین که آیا خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟
دخترم 2شهریور 1392 اومد بغلم...درسام نازم امید زندگیمونی...خدایا شکرت
2738
بیمارستان تهرانپارس به لعنت خدا هم نمی ارزه پرسنل بی مسئولیت از دکتر بگیر تا الی اخر بی نظمی در راس کارشونه فقط وفقط پولو میشناسن و دیگه هیچ سلامت بیمار و احترام به همراهان کمترین که نه اصلا جایی ندارد

سلام. عزیزم. اصلا نرو. فقط فکر خالی کردن جیب مردم هستند.اتاق زایمان تاریک ی لامپ نداره. پرسنل نا مرتب. بد اخلاق. بعد هم همه دنبالت راه میافتن برای گرفتن پول از نگهبان تا غیره و ذالک. اصلا نرو. بچه سالم را به خاطر پول میفرستن تو دستگاه. 

2706