2752
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان تهرانپارس

| مشاهده متن کامل بحث + 63629 بازدید | 66 پست

سلام من و خواهر شوهر و جاریم توی تهرانپارس به فاصله ی یک سال اونجا زایمان کردیم 

پیش دکنر نصیری سرارین شدیم

کار دکتر عالی بود 

رسیدگی پرستارا عالی بود

تمیزی و رسیدگی به همراه خوب بود 

رسیدگی به بچه خوب بود و من با اینکه ۳۷ هفته زایمان کردم بچه رو نگه نداشتن اینکه میگن الکی نگه میدارن من ندیدم خدایی.

پول خوب میگیرن چون تقریبا خصوصی هست اما اگه بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی باشی درصدیش کم میشه 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 

من خودم سال 88 اونجا زایمان کردم، سزارین -پیش دکتر نصیر، راضی هم بودم، ولی الان چیز جالبی ندیدم در مورد بیمارستان، اون زمان بیمه تکمیلی داشتم ، ولی الان ندارم

اگه کسی از هزینه ها خبر داره ممنون میشم بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هزینه من ۵ تومن شد که ۸۰۰ تامین اجتماعی داد و نصفه دیگه هم تکمیلی

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
2731

سلام خانمای گل، جدیدا کسی تو بیمارستان تهرانپارس زایمان کرده؟ اگه بوده لطفا از رسیدگیشونو هزینه هاش میشه بگین🙏

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
سلام خانمای گل، جدیدا کسی تو بیمارستان تهرانپارس زایمان کرده؟ اگه بوده لطفا از رسیدگیشونو هزینه هاش ...

عروس خاله من دوتا زایمان اونجا انجام داد ک یکی از زایمانهاش دوقلو بود خیلی راضی بود وتعریف کرد 

عروس خاله من دوتا زایمان اونجا انجام داد ک یکی از زایمانهاش دوقلو بود خیلی راضی بود وتعریف کرد 

ممنونم عزیزم❤️

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓

خانوما تازگیا کسی بیمارستان تهرانپارس زایمان کرده نظرتون چی بود؟؟میشه هزینه هاشم بگین...و اینکه اتاق خصوصی واس خودتون بود؟بعدم اینکه کسی پیش زهرا بنیاد زایمان کرده؟

هنوز  نمیدونم دختری یا پسر فقط احتمالتو دادن  
ممنون عزیزم دکترم عزیزی نژاد هست

خانومی منم دکترم خانم عزیزی نژاده ، ولی بیمارستان تهرانپارسو اصلا تایید نکرد میگه اصلا رسیدگی ندارن و خیلی در هم بر همه ، گفت حتما برو نیکان فقط، منم بیمارستان تهرانپارس بهم نزدیک تره میخوام اگه بشه برم اونجا 

اشغالترين بيمارستانه تمام نوزادهارو به يك بهانه ميبرن مراقبت ويژه شبي ٢/٥ميليون بگيرن دزدتر ازاينا نيست از گوشت سگ حرومتر باشه پولي كه ازمن گرفتن تمام همكاران من كه اونجا بودن هم پول زور گرفتن

من تا نهایت دوهفته دیگه میخوام برم بیمارستان تهرانپارس کسی هست تازگیها زایمان کرده باشه در مورد دکتر رمضانی نژاد کسی اطلاعات داره و کادر اتاق عملش بیهوشی و بخش ان آی سی یو 

واحد ترخیص به من گفت هزینه عمل با اتاق خصوصی میشه ۲۲۰۰ ولی از هزینه های دیگش خبر ندارم .ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید  

2706