2752
2734

وقتی اطلاعاتمو وارد میکنم چیزی نمیاره و ارور میده میگه باید ازطریق دولت من وارد شوید

#کرمانم_تسلیت 🖤برای دختری با کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی💔🥀😭                                                                       اینکه دست کم میگیرن آرزوهاتو نترس اونا فکر تو رو ندارن منطقیه پس😉من فقط یه بار به دنیام میام میخوام که جوری زندگی کنم که خودم دوست دارم🤗میدونم میتونم...دنیا مال منه،وسط سیاهی هم من دلم روشنه یه روز میام و تاپیک رتبه سه رقمی شدنمو میزنم😍😍میشه برا رسیدن به اون روز یه صلوات مهمونم کنی؟:)1402/8/18برای منِ چند سال بعدت تلاش کن که خوشحالش کنی:)) ۱۴۰۲/۱۰/۱       ((((کاربری دست دو نفره)))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سایت بروزرسانی میاره بعد ظهر امتحان کن

باشه ممنون

#کرمانم_تسلیت 🖤برای دختری با کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی💔🥀😭                                                                       اینکه دست کم میگیرن آرزوهاتو نترس اونا فکر تو رو ندارن منطقیه پس😉من فقط یه بار به دنیام میام میخوام که جوری زندگی کنم که خودم دوست دارم🤗میدونم میتونم...دنیا مال منه،وسط سیاهی هم من دلم روشنه یه روز میام و تاپیک رتبه سه رقمی شدنمو میزنم😍😍میشه برا رسیدن به اون روز یه صلوات مهمونم کنی؟:)1402/8/18برای منِ چند سال بعدت تلاش کن که خوشحالش کنی:)) ۱۴۰۲/۱۰/۱       ((((کاربری دست دو نفره)))))
اره دگیه خیلی وقته سایت اینطوری شده باید فقط از طریق دولت من وارد شد

خب از طریق دولت من بخوام وارد شم بابد سیمکارت به نام خودم باشه؟

خب از طریق دولت من بخوام وارد شم بابد سیمکارت به نام خودم باشه؟

از طریق پدر یا مادر

شمارشونو وارد میکنی یه کد میره و توی فرزنداشون هستی

اگه این امضارو میخونی برای دعا میکنی قبول شم؟ بگی صلوات میفرستم