2752
2734
عنوان

♥بانوان با انگیزه برای رسیدن به تناسب اندام♥...WE CAN DO IT

| مشاهده متن کامل بحث + 373246 بازدید | 7707 پست
به به شری جون چه عججججب منور کردی اینجا رووو خوبی عزیزم؟ کار خوبی کردی اگه زور بالاسرت باشه بهتر رعایت میکنی باشگاهو اصصصصلا ول نکن عزیزم اگه فرم بدنت سیبیه ، یعنی چربی ها بیشتر تو بالاتنت جمع میشه و پایین تنت زیاد چاق نمیشه ، طبییعیه که پایین تنت نسبت به بالاتنت لاغرتر دیده بشه.برا همین باید بالاتنتو خوب آب کنی.منم همینجوری بودم قبلا.تردمیل هم میزدم.تردمیل فقط پاهاتو لاغر نمیکنف ، مثل پیاده روی رو کل بدنت تاثیر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام دوستان من تازه بهتون پیوستم حدود یک و نیم ماه پیش با رژیم کالری شماری از 66 به حدود 60.5 رسیدم و میخوام از دوشنبه با رژیم موز و شیر 3 روزه حدود 2 کیلو کنم . اگه دوست داشتید بیاید با هم شروع کنیم . رژیمشم اینجوری که روزی 4 تا موز متوسط و 3 لیوان شیر بعلاوه هر چقدر دوست دارید اب میخورید . البته فقط برای 3 روزه .
بچه ها من دیروز صبح رسیدم خونه ، خسته و کوفته به معنای واااقعی از شنبه باشگاهو شروع میکنم روش پل مکنا یا همون خردمندو هم جدیتر انجام میدم میخوام حتما بشم 50 کیلو و تثبیتش کنم
سلام بچه ها من اومدم که با شما شروع به رژیم کنم نتونستم خیلی بخونم ولی به نظر بهترین تاپیک رژیم شمایید اگه میتونم از وسطش بیام باهاتون بگید تا منم انگیزه بگیرم
چیزهایی که دست کم میگیرید، کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز می کند.
سلام بچه ها به اونایی که باز وزن کم کردن تبریک میگم من متاسفانه خیلی اضافه کردم و الان ٧٠ شدم به خاطر ضعف و سر گیجه های عجیبی که داشتم مجبور شدم یه کم بخورم و دکتر هم که رفتم برام امپول هایی نوشت که اشتها أوروبا بود و متاسفانه اینا همه دست به دست داد تا از ٦٢ به ٧٠ برسم موفق باشید
خداوندا روح پدر و برادرم را با مولا علی (ع)محشور گردان (امروز را برای عشق به عزیزانت غنیمت بشمار،شاید فردا احساسی باشد اما...عزیزی نباشد)
2706