2733
2734
عنوان

خانومای وارد به اسباب کشی و جابجایی

21365 بازدید | 25 پست
اگه خدا بخاد دو هفته دیگه بعد از هشت سال زندگی تو خونه مادر شوشو میرم خونه خودم با یه دختر خیلی شیطون میخام از همین الان شروع کنم خرد خرد شستنی و جمع کردنیا رو جمع کنم و خرد خرد ببرم بچینم سوال داشتم
چینارو با چی بشورم تاید؟وایتکس!؟؟بلورو کریستالارو چزوری ؟؟چطوری بسته بندی کنم نشکنن ؟!از کجا شروع کنم بهتره ؟؟وسایلام وحشتنکا زیاده چطوری جنع و جور کنم با بچه که اذیت نشیم
من حدودا پنج ماهه اثاث کشی کردم با یه پسر سه ساله و خیلی شیطون ولی تمام ظرف و ظروفمو شستم و همه رو کارتو کارتون بسته بندی کردم لاشون هم روزنامه گذاشتم که نشکنن همه فرشامو به جز دستی ها رو دادم بیرون شستن خیلی با بجه سخته اما یواش یواش شروع کن که خیلی بهت سخت نگذر احزاش
سال نو مبارک ،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
در مورد تمیز کاری تخصصی نیستم که بهت بگم
اما در مورد اسباب کشی ،من برای اولین بار دو هفته پیش اسباب کشی کردم
اول اینکه هر چی تو هر جعبه میزاری با ماژیک روش بنویس چی داری و اگه شکستنیه روش قید کن، حتما جعبه رو با چسب پلمپ کن که چیزی گم و گور نشه
برای ظروف:
از الان شروع کن به جمع کردن وسایل دکوری و خالی کردن بوفه و ویترین ،لابلای ظروف روزنامه بچپون و تمام فضای خالی رو پر کن که به هم برخورد نکنند
لابلای ظروف خیلی حساس از دستمالهای آشپز خونه و حتی ملافه و.. استفاده کن
بعد از ظروف دکوری برو سراغ ظروف میهمان و...
و بعد ... به ترتیب برو جلو تا آخرین بسته و آخرین روزت بشه ظروف دم دستی
برای خوراکیها ،همه شیشه مربا و ترشیهارو تو جعبه بچین و مطمئن شو که درشون محکمه
برای لباسها بهترین کار اینه که یه ملافه بزرگ پهن کن رو تخت و لباسها رو مرتب و با چوب لباسی بزارشون روی هم و توی ملافه و آخر سر محکم گره بزن که حین جابجایی به هم نریزه و کثیف نشه
هر چی لازم نداری رو بریز دور و اونچه که تمیزه ببخش به اونی که استفاده میکنه
مسلما بعد از هشت سال کلی آت و آشغال تو خونه جمع شده که اصلا هیچ کارایی ندارند،از شرشون خلاص شو.
اینهارو داشته باش تا ادامشو بگم
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
یکتا جون خیلی سخته ؟؟اخه دختر من وحشتناک شیطونه همینجوریش نمی تونم یه غذا بپزم یا ظرف بشورم چه برسه به اساس کشی چه برنامه داشتی چه وقتایی و چطوری با وجود پسرت کار میکردی
منم فرشامو میدم بیرون ولیدبقیه کارو رو دوش خودمه

2740
فرشها رو یک روز قبل از اسباب کشی بفرست قالی شویی ولی برای تحویل ادرس خونه جدید رو بده
قبل از بردن وسایل choob parde ها رو نصب کن و اینه دستشویی و توالت و هر جیزی که نیاز به درل کاری داره

:(
برای ظروف شکستنی حتما کارتون موز بکیر. همه رو روزنامه pich کن. یک هفته قبل از اسباب کشی اصلی. کلیه ظروف شکستنی و شبشه میز ها و تلویزسون رو با ماشین شخصیتون جابه جا کن

یک کار کر. برای خمل و نقلش بکیر.
خونه جدید رو قبلا تمیز کن ،شستنیهارو تو همین خونه بشور و همه چیز رو تمیز ببر اونجا
دوباره تاکید میکنم از شر وسایل اضافه و ناکار آمدت خلاص شو
آخرین چیزی که خالی میکنی و دقیقا چند ساعت قبل از جابجاییته،لوازم فریزرت باشه که مواد غذایی که منجمد هستند از دمای انجماد خیلی پایین نیان
به کارگرها بسپار روی هر جعبه هر جا نوشته اون جعبه رو همونجا بزارند
مثلا روی جعبه نوشته وسایل آشپزخونه،دقیقا بزارنش تو آشپز خونه
قبل از رفتنتون با همسرت برید اونجا و احیانا اگه آینه و وسایل سرویس میخواین نصب کنید،قبلا انجام بدید که دلر کاری باعث کثیف شدن مجدد اونجا نشه
پرده رو از قبل بده بدوزند ،و قبل از اسباب کشی پرده هارو نصب کنید
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
لباسها ت رو بازبینی کن. کلیه لباسایی که یکساله نبوشیدی رو بریز دور. و الباقی رو توی کیسه زباله بزرک دسته بندی کن و بریز

روزی که ظرفها رو میبری. هممون روز ظرفها رو بشور و توی کابینت بجین و همسرت لوستر و parde رو نصب کنه
2706