2752
2734
عنوان

خانومای وارد به اسباب کشی و جابجایی

| مشاهده متن کامل بحث + 21365 بازدید | 25 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
به نظر من بهترین محلولی که ظروف کریستال رو خیلی براق میکنه،محلول رقیق شده الکل با آب ،(البته من ظروف تو بوفه رو اینجوری تمیز کردم ،چون تزئینی اند ،همچنین تمیز کردن آینه و شیشه های رو میز و...
برای تمیز کردن سرویس حتما ماسک بزن(خودم انجام ندادم،کس دیگه برام تمیز کاری کرد) بهترین کار اینه که حتما حمام و دستشویی رو با جوهر نمک به طور کلی گند زدایی کنی ،بعد از یه ربع شسته بشه
بعد روی سطوح رو وایتکس بریز و پودر رختشویی دستی بپاش و در رو ببند و تهویه رو بزن
بعد از بیست دقیقه آب بگیر ،مثل مروارید میدرخشه
(از جوهر نمک به صورت روتین استفاده نکن،چون با استفاده مداوم باعث خورده شدن سیمان لای سرامیکها میشه و بین بندها خالی میشه)

دیگه چی میخوای بدونی؟
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
تا یادم نرفته،قبل از شروع هر کاری و قبل از ریخته پاشیده شدن خونه،حتما وسایل قیمتی و طلا و ... و مدارک مهم شناسایی و شناسنامه وگذرنامه و.. رو جمع کن و اگه گاوصندوق داری بزار اونجا،و گرنه بده به مامان و بابات تا وقتی تو خونه جدید مستقر شدید ازشون پس بگیری و جای امن بزاری
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]
من میرم بخوابم
شب خوش
ایشالله خونه جدید مبارک و پر از اتفاقات قشنگ باشه براتون،جابجایی بعد از این همه سال خیلی لذت بخشه و تنوع خوبیه برای رو حیه و زندگی