2733
2734
سلام یه دختر مطلقه پیش شوهرم کار میکنه. قیافش هم خوشگله و از اون دختراس که مردا خوششون میاد. مغرور و خودخواه...... از اونا که همه رو تشنه می بره لب چشمه بر میگردونه.... یه وقتایی که برای کارها با شوهرم تلفنی می حرفن می بینم که شوهرم نسبت به بقیه همکارای خانمش، با این راحت تر حرف میزنه.... خیلی فکرمو مشغول کرده. نمی دونم چی کار کنم ضمنا اینم بگم که نمی تونم با جنگ و دعوا این موضوع رو مطرح کنم. چون شوهرم در این مسایل اصلا بهم رو نمی ده و اگه لازم بدونه برای اینکه بهم بفهمونه "به تو ربطی نداره" ممکنه چند هفته خیلی راحت باهام قهر کنه!! سابقه موارد دیگه رو داشتیم لطفا بگید چی کار کنم پ.ن: من با خانمای مطلقه فی نفسه مشکلی ندارم. سوء تفاهم نشه....
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
الان به شوهرت شک داری یا خانمه؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پریزاد فعلا شک ندارم.... ولی می ترسم دختره نم نم خودشو بچسبونه به شوهرم
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
به نظر من قرار نیست چون یه نفر مطلقه است یا سرو زبون داره بهش دید بد داشته باشیم چون الان زنهای متاهل وضعشون خیلی بدتره.یا دخترای دبیرستانی......پس باید به شوهرت اعتماد کنی چون تا شوهرت نخواد امکان نداره زنه بتونه کاری کنه
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2740
ببین همه چی از شک شروع می شه اگر شوهرت بهت اخلاقی تعهد داره پس مطمئن باش اتفاقی نمی افته اون زنه هم گناه داره بابا به خدا با مطلقه ها اینجوری برخورد نکنین خیلیاشون پدر مادر دارن حلا از بد حادثه افتادن تد دام یه ادم نفهم
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
نظر منم همینه که اصلا حساسیت نشون ندی که این کارو بدتر میکنه و محبت ات را به شوهرت بیشتر کن نزار که فکرش حتی بخاد به سمت کسی بچرخه خدای ناکرده اگه نشون بدی که بدبین هستی یا به زبون بیاری حتی حریم را براش باز میکنی بدتر میشه
و من مسافرم ای بادهای همواره ...
2706