2752
2734
عنوان

شوهرم یک همکار مطلقه داره. رو اعصابمه

| مشاهده متن کامل بحث + 6148 بازدید | 69 پست
عزیزم یکی از اقوام ماهم همین مشکل رو داشت کناب گنج های معنوی امام علی رو تهیه کن دعایی هست جهت نجات از شر همسایه بد بخونش خداشاهده زود جواب میگیری ب طور ناباورانه ای دختره از محل کار شوهرت میره من عکس گرفتم ازون ایه اما بلد نیستم بذارم برات اگه خواستی منو توو تاپیک خودم پیدا میکنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1014962&postID=42085108
خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان برنا اتفاقا یکی از دوستای شوشو از این دختره خوشش اومده بود....ولی هر چی رفت و اومد دختره جواب رد داد بهش
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
امروز از اون دختره یه اس تو گوشیه شوهرم دیدم..... حالم خیلی خرابه
ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین
چه اس دیدی که حالت خرابه؟ انگار همچین شکت بی مورد هم نبوده این زنا چه فکری می کنند نمیگند زندگیه یه بدبختی نابود میشه بدم میاد از زنه زندگی نابود کن
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
من انقدر روشوهرم حساسم ک نگو درحدی که نمیزارم صندوقدار بگیره برا مغازش بستنی فروشی داره کارگرهم نداره درستو حسابی ی بار گفت دو سه تا زن بیان درمغازه بهتر کار میکنن ی جا دیدم اگه پیدا شه بیارم درمغازه منم گفتم پای کارگر زن درمغازت باز شه حتی صندوقدارش زندگی رو جهنم میکنم دیگه منم نمیبینی.درصورتی ک شوهرم خیلی چشم و دل پاکه اهل چیزی هم نیست ولی من دوست ندارم زن در مغازش کار کنه شمارش دست هر کسی باشه.دیگه هم حرفشو نزد چندوقت پیشم گفت میخوام صندوقدار مرد بگیرم