2733
2734
عنوان

نقش زمستون در نمایش پسرم

109 بازدید | 8 پست

سلام گلا

پسرم امرروز تو نمایش مدرسه شون نقش زمستون رو داره.که اماده کردنشون به عهده خودمونه

چکارش کنم شبیه زمستون شه؟کلاس اولیه

میشه کمکم کنین خوش ذوقا

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔

با مقوا آدم برفی بزرگ درست کنید با کش از مشت به خودش ببنده برا صورتشم نقاب درست کنید یعنی کلا بشه آدم برفی

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با مقوا آدم برفی بزرگ درست کنید با کش از مشت به خودش ببنده برا صورتشم نقاب درست کنید یعنی کلا بشه آد ...

نقاب به ذهن خودمم رسید و لی نمیدونستم چجوری درست کنم میشه واسه نقاب کمکم کنین که چجوری باشه؟

همسرم صدام میزنه:گل بانو👉این امضای قبلیم بود....همسرم صدام میزد گل بانو‌ ولی از مامانم یاد گرفته بود.مامانم همیشه صدام میزدن گل بانو....وقتی مامانم یکدفعه ای تنهام گذاشت و آسمونی شد به شوهرم گفتم دیگه صدام نزن گل بانو....مامانم گل بانوشو با خودش برد زیر خاک😔
الان دیگه دیر نیست برای این سوال؟ چون از قبلتر باید آماده میکردی مثلاً لباس یکدست سفید،درست کردن د ...

هنوز بعداز ظهره جشنش

دونه سفید درست کردم برا جلوی لباسش 

بیشتر منظورم صورتشه که نمیدونم چکار کنم

یه تاج با کاغذ رنگی یا فوم درست کن روش دونه برف بچسبون یه شنل یا لباس سفید یا آبی تنش کن. پارچه ارزون بگیر دورش رو با قیچی دالبر ببر. روش پنبه سفید بچسبون.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738