2737
2734
عنوان

آموزش زبان انگلیسی برای بچه ها

1509 بازدید | 13 پست
بهترین سن آموزش زبان انگلیسی برای بچه ها چه زمانی است؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
به نظر من اگه از همون اول نی نی رو بزاریم در معرض شنیدن زبان انگلیسی باشه خیلی خوبه.نیازی به آموزش مستقیم نیست.میتونیم سی دی های آموزشی مثل بیبی انیشتین بزاریم یا کارتونهایی مثل peppa pig.من که خودم به همین شیوه دارم جلو میرم.از 2 ماهگی بیبی انیشتین میزاشتم الانم که مرتب فایلای کوتاه آمنوزشی از avaline میگیرم واسش میزارم.
آریان جون ما 5 اسفند 91 زمینی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با نظر تالین موافقم
من سی دی های Baby Genius Favorite Nursery Rhymes وmother goose clup و همینطور بی بی انیشتین رو براش می ذارم و خودم هم شعر ها رو همزمان می خونم الان دخترم 21 ماهشه و فکر می کنم 3 یا 4 تا از شعرهای کوتاهش رو حفظه و یه سری کلماتش رو هم معنی هاش رو می دونه بعضی از حیوانات ولی بچه ها تو این سن نمی تونن تو کلاس بنشینن
اگر خودت هم کمی انگلسی بلد باشی راحت می تونی با بازی بهش یاد بدی
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
2728
من خودم اصلا موافق اموزش نیستم ولی از نوزادیش خیلی براش کتاب می خوندم برای همین خیلی علاقه داره
اموزشی که همراه با بازی باشه برای بچه ها خیلی جالبه
هلوی تابستونی من ، نیکا ی عزیزم ۹ مرداد ۹۶ زمینی شد 🌷
مهربان جان من خودم لیسانس زبانم.به نظر من البته نمیدونم درسته یا نه فقط نظر شخصیمو میگم.همه بچه ها مثل هم نیستن که بشه یه نسخه واسه همشون پیچید.مخصوصا واسه یادگیری زبان دوم.اینی که میگم فقط تجربه خودمه.من خودم از کوچیکی عاشق زبان بودم دلیلشم انگیزه ای بود که مامانم توی من بوجود آورد همیشه بهم میگفت که عاشق زبانه.مطمئن باش علاقه تو به دخترت منتقل میشه.دخترا خیلی پیرو ماماناشون هستن.ولی سعی کن اصلا فشار نباشه با کارتون و سرگرمی باشه بزار خودش کشیده بشه سمتش
آریان جون ما 5 اسفند 91 زمینی شد
2738
یادم دوران دانشجوییم استادم میگفت سن طلایی آموزش زبان 4 سالگیه ،به خاطر این نمی دونم برای کلاس ثبت نامش کنم یا نه؟
من بچم الان پیش طلایی باید می رفته ولی خودم خواستم پیش من بمونه وتابه حال هم مهد نبردمش ،نظرتون چیه من به همین رویه ادامه بدم یا اینکه بفرستمش کلاس؟
در این مورد به این تاپیک نطری بیاندازید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=534836
١-آموزش زبان به کودک اشتباه محض است اما پرورش کودک دوزبانه با آموزش زبان به کودک تفاوت دارد. ٢-فرصت برای دوزبانه شدن محدود است ٣-آموزش لغت، ترجمه کردن و مخلوط حرف زدن دو زبان با کودک اشتباه و مضر است. اینساگرام: dozabaneh وبسایت: http://www.zabanefarda.ir تلفن دفتر: 02166479860 کانال تلگرا م: @aminicartoons