2733
2739
عنوان

مادرشوهر

412 بازدید | 20 پست

سلام دوستان یه مسأله ای هست من دوتاجاری دارم مادرشوهرم کلا سه تاپسرداره برای پسرکوچیکترش زودترزن گرفته ۶سال پیش پسربزرگترش وپسروسطی باهم مجردموندن تا پارسال من ک به پسربزرگترش معرفی شدم و بهش اوکی دادم پسروسطی هم ازروی حسادتش سریع رفت دنبال کیس و این چیزها از دوستاش خواسته بود بهش دخترمعرفی کنن ازروی اتفاق یکی ازهمکلاسیای دانشگاه من بهش معرفی شده بود اون دختره هم برای اینکه حتما این پسروسطیه بگیرتش گفته بود من بااون عروستون دوست صمیمی بودم درصورتیکه من باهاش صمیمی نبودم ولی برادر شوهرم باور کرده بود وسرااینکه شبیه منع هم رشته و دانشگاه منع وهمسنمه از روی چشم وهم چشمی رفت همونوگرفت بااینکه از لحاظ قدوقیافه بهم نمیخوردن خلاصه گذشت ولی من ازشون خوشم نمیاد حالا این مادرشوهر ه همون عروس اولشو که برای پسرکوچیکش گرفته وفامیلشه رو دوست داره چندباری مارو دعوت کرده ولی نمیزاره اون دست ب ظرفابزنه بشوره متاسفانه بامن حسی راحتی می‌کنه وتوقع داره من بشورم من دیگه خوشم نمیاد برم خونشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین وقتی ظرفارو بردن تو سینک از قصد همون عروس کوچیک که زودتر اومده صداش کن بگو مثلا مریم جون بیا باهم ظرف بشوریم تو عادتشون دادی به سربزیریت بعد که داره میشوره کم کم الکی خودتو بکش عقب اون یکی عروسه رم صداش کن بگو دوست قدیمی توام بیا تو جمعمون تو ریکا بریز این بشوره تو بشین تو اشپزخونه الکی باهاشون حرف بزن بعد که تموم شد بگو به به دستتون درد نکنه عادتشون بده ..

2740

چرا فکر میکنی کسی بخاطر حسادت ازدواج کنه؟؟

هیچوقت این حسادت درک نکردم مخصوصا موضوعات به این مهمی

زیادی بدبین نیستی؟؟

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
ببین وقتی ظرفارو بردن تو سینک از قصد همون عروس کوچیک که زودتر اومده صداش کن بگو مثلا مریم جون بیا با ...

مادرشوهره پشت اون عروس کوچیکه است یه سری بهش تیکه انداختم این داشت میترکید  الکی میگه این زودتر اومده کمک کرده فامیلشونه من و دوستم غریبه ایم دوستمم خیلی خودشیرینه همش مامان مامان می‌کنه ومیپره تواشپزخونه براشستن اون کف میزنه منم آب میزنم اون کوچیکه هم میشینه  ولی این دوستم دیر ب دیر میاد خونشون دوره یه شهر دیگه آن من خونم به اینا نزدیکه 

2706