2752
2734
عنوان

کسی تجربه مزوتراپی مو داره برای ریزش هورمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 57 پست
حالا این روشو امتحان کن شاید نتیجه گرفتی.منم مشکل هورمونی داشتم و موهای زاید زیر چونه م مثل مردا درم ...

من مشکلم ریزش مو با موهای زائدم مشکلی ندارم ولی این کچلی زندگی رو ازم گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کف سرم درماتیت داره پوسته پوسته میشه میترسم این بزنم بدتر بشه

نه هیچی نمیشه بزن هیچ عوارضی ندارن فقط شب بشور

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
من تو اقدامم برای حاملگی ن میتونم اسپیرونولاکتون بخورم ن فیناستراید و ماینوکسیدیل استفاده کنم قبل از ...

کلاه گیس بذار دیگه .‌ نمونه های خوبی تو اینستا میفروشن. منم ریزش موی خیلی شدید دارم آزمایشم دادم معلوم نشد از چیه .

واا بدون هیچ ازمایش؟! اینارو باید دکتر بگه 

دکترای الان همش پولکی هستن میرم میگن نه درمان داره مگه میشه نداشته باشه ک ن پیاز موهات خوبه حتی موهامم نگاه نکرد از رو صندلیش انگار تشخیص داد هر بار میرم ی نایلون پر شامپو و قرص اسپری میده اما دریغ از اینکه تاثیری داشته باشه حتی یکی از کارمند های داروخانه گفت دکترا با هر برندی ک معرفی میکنن پورسانت میگیرن اصلا قرص فیتو و هیرتامین قبول ندارن

کلاه گیس با موی طبیعی بالای ۱۸ تومن با مصنوعی هم تابلو هست 

یکی از دوستای من میگفت سی میلیون خرج مزوتراپی کرده و اصلا نتیجه نداده . نمیدونم مشکلش دقیقا چی بود یا برای شما نتیجه بده یا نه‌