2737
2739
سلام دوستان سایمان من 18 ماهشه و قدش تقریبا 80 سانته و وزنش تقریبا 10 کیلو با وزن اولیه 3400 دنیا اومد و قدشم 51 بود ولی متاسفانه از 9 ماه به بعد خوب رشد نکرد در ضمن خیلی هم کم اشتها و بد غذاس منم تا چند ماه پیش خیلی حرصو جوش میزدم تا اینکه دکتر گفت سایمان یک بچه سالمه و تو یک مادر نگرانی بنابر این الان تمام تلاشم اینه که با توجه به بد غذا بودنش تمام ویتامی ها املاح و آهن به بدنش برسه می خوام هر کسی تجربه ای راجع به افزایش قد و وزن و اشتهای کودکش داره بیاد به اشتراک بزاره
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه های من هم قد بلند اما خیلی لاغرن به باباشون کشیدن خدا رو شکر به مامانشون نکشین قلمبه بشن من هم اوایل خیلی ناراحت بودم اما بچه ها خدا رو شکر سالمن و رشد میکنن و شادن
همین که پسرم رو به مدرسه میفرستم میبینم دلم براش تنگ شده
2731
2738
پسر من نزدیکه 2سالشه قدش 89 هست و روزانه حدود 300سی سی شیر میخوره همه میگن نمیخواد شربت کلسیم بهش بدی تو کلیش رسوب میکنه
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
من خودم 160 و شوهرم نمیدونم اما قد بلنده دکترش گفت دو سالگی باید 90 باشه به نظرم کوتاه مونده
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
2706