2733
2734

سلام دوستان این تاپیک برای دوستمه خودش تعلیق شده: 

دارم میمیرم از سرگیجه و حال بد امروز پادرد شدید گرفته بودم معدم مدام درد میکنه😔 هرجا میرم بهم میگن چاق همین امروز یه نفر تو خیابون از کنارم رد شد گفت چقدر چاقی تو قدم ۱۶۷ وزنم ۹۰ نامزدمم بهم گفت هرچه زودتر لاغر کن🥲 چکار کنم اینقدر تحت فشار گذاشتنم که اینجوری دارم خودمو میکشم تا کم کنم😔 تحمل ندارم نامزدم همش بگه امیدوارم زود لاغر کنی🥲🥲

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

منم همینقدرم دقیقا ماه رمضون افطار و سحر نون پنیر خوردم حدود۵ تا کم شد البته پیاده روی هم داشتم

به نظرم روزه بهترین راهه انگار یه پاکسازی کامله 

البته به شرط اینکه افطار و سحر پر خوری نکنی

عزیزم بهش بگو خودکشی نکن به خدا من باورم نمیشد بتونم لاغر کنم تو سه ماه ۵کیلو دویست گرم کم کردم منی که ۱۸ کیلو اضافه وزن دارم فقط چاره اش کم خوردن بخصوص ماکارانی برنج نون اصلا حذف نکنه هیچی فقط کم بخوره 

چجوری ۴ کیلو تو ۴ روز کم کردی اینو بگو 

با کتوژنیک

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

۴ کیلو ۴ روز دو فردا دیگه که ریزش مو و هزار درد گرفتی دکتر بهت میگه برو غذا بخور و ویتامین که خوب شی اونوقت میشی بدتر از قبل 

باید رژیمت اصولی باشه ماهی ۴ کیلو حداکثر 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706