2737
2739
عنوان

شوهرم فتیله پیچم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 264788 بازدید | 53 پست
سیندرلا جان چرا ناراحتی؟ اگر هرکس به داشته هاش فکر کنه نه ناراحتی اینطوری وجود داره و نه حسادت. همسر شما هم مطمئنا یه سری اخلاقیات خوب داره که به دل شما میشینه و من و هزاران نفر دیگه حسرتش رو داریم.
مهاجرت شروع دوباره ای برای من بود
سیندرلا وقتی بیداره برو تو بغلش بذار عادت کنه منم کسی بهم چسبیده باشه خوابم نمیبره با اینکه دوست دارم همش بغل باشم ولی وقتی خوابم میگیره بوسش میکنم میگم ببخشید من اینجوری خوابم نمیبره و از هم جدا میشیم ولی هر وقت بیدار شم یا حال داشته باشم من بیشتر بغلش میکنم
کانال زیباترین برچسبهای دیواری کودکانه @nini_sticker را حتما ببینید تو تل گرام پیغام بذارید 09352458637

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این درست نیست که همه پایه تاپیکای خیانت و مشکلات زندگی و ... باشن. همچین موضوعاتی میتونه نور امید باشه. تاپیک من که چیز آموزنده ای نداشت چون مطرح کردن یه عادت بود فقط. تاپیک های صلح و صفا که آموزنده هم باشن بیشتر مورد نیاز هست در شرایط فعلی جامعه.
2728
دوستی معمولی و عمیق روی هم 5سال. چون توی دانشگاه خیلی با هم خوب بودیم ولی اواخر دیگه خیلی خوب شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم.
تازه یه چیز دیگه بگم قبل خواب بهش میگم برو جا رو گرم کن تا من بیام. در واقع یکی از وظایفش اینه که قبل خواب بره یکم غلت بزنه جامون گرم شه. من همیشه یخم اونم همیشه داغ.
2740
شوهر منم بخاری و سفره ماهیه! خیلی طول کشید تا عادت کنم یه نفر بهم بچسبه موقع خواب ولی حالا بدون اون خوابم نمی بره. حتی اگه بخواد بیدار بمونه میگم بیا منو بخوابون بعد برو. البته هنوزم بعد از این همه سال همش سر خط وسط تشک و نصفه ی پتو و قطری خوابیدن و لگد زدن و این مزخرفات با هم خرده بحث می کنیم ولی همون خرده بحث ها هم بامزه است.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
ما برعکسیم ملوس. من داغم شوهرم یخه. وقتی میره تو تختخواب اگه من کار داشته باشم هی میگه بیا دیگه .... بیا بخوابیم.... بعد که میام بخوابم میبینم یخ زده. منو سریع بغل میکنه میگه : گرمک من .... تو میدونی بدون تو خوابم نمیبره خودتو لوس میکنی!!!!!!
تازه یه وقتایی که مثلا بحث کردیم و با هم قهریم، سر همین موضوع بازم آشتی میکنیم. اون که بحث میکنه، حسابی یخ میزنه. عوضش من انقده داغ میکنم که صورتم قرمز میشه. من به سرما احتیاج دارم و اون به گرما.... اینه که اول با پا هی میزنم به پاش. بعد میچسبیم به هم انقده خوبه
2706