2733
2734
عنوان

شوهرم فتیله پیچم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 264753 بازدید | 53 پست
امیدوارم همه ی زن و شوهرا با هم مهربون باشن و زندگیشون پر از عشق. اونایی هم که مجردن یه همسر خوب گیرشون بیاد. الان یاد سمی افتادم که جمعه چهلم شوهرشه... خدا رحمتش کنه. قدر همو بدونیم.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
توت فرنگی جون در هر حالی هستی شاد باش و لذت ببر و به نکات خوب وضعیتت فکر کن. ما هم دوران خوش بی مسئولیتی قبل ازدواج دلمون میخواد
مهاجرت شروع دوباره ای برای من بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیمفادورا میخواستم همین رو بگم که شما زحمتش رو کشیدی از اونجایی که مطمئنم هیچ چیز کاملی وجود نداره و بالاخره یه جای کار میلنگه هر روز صبح که پا میشم میگم خدا به خیر کنه. سرطان و ام اس نگیریم و تصادف نکنیم و هزار و یک بلا از سرمون نگذره خدایا نگهدارمون باش. البته من به نوبه خودم به زمان خودش خیلی سختی کشیدم. من یه دونه برادر نازنینم رو از دست دادم که زخمش هرگز خوب نمیشه.
ملوس جون دقیقاً همینه. همیشه کسانی رو می بینیم می گیم آیا اینا هرگز توی زندگیشون چیزی به اسم غم غصه فکر و خیال بوده؟ ولی واقعیت اینه که هیچ باغی نیست بهش خزون نزده باشه... اما خب آدمیزاد موجود غریبیه. می تونه خوشی های کوچیک رو پیدا کنه و تبدیلشون کنه به بهونه های قشنگ زندگی. مرسی از تاپیک قشنگت
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2731
هیچی مجردی نمیشه متاهلی آزادی رو از آدم میگیره
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
دیشب از کلاس درومدم یه مقدار از راه رو رفته بودم. یادم افتاد جزوه ام رو جا گذاشتم. اول گفتم اه بعدش گفتم خدایا شکرت تو حکیمی حتما خیری در این هست و برگشتم.
2740