2737
2734
عنوان

شوهرم فتیله پیچم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 264797 بازدید | 53 پست
هیچ وقت دلتون واسه هیچ چیزی نسوزه. ضحا همینطوری که گفتی آخرین حالتی هست که هر شب بهش میرسیم تا خوابمون ببره. غیر این بود که تا صبح به سقف نگاه میکردم. بچه هم که بودم مامانم همینطوری فتیله پیچم میکرد که بخوابم. چون کلا خواب ندارم :)))
مهاجرت شروع دوباره ای برای من بود
منم شوهرم همینطوره من ریز نقشم و اون درشت اندام خودش رو کاملا میندازه رو من.اما من عااااااااااااااااااااااااااااشق اینطور خوابیدن هستم و اصلا نمیتونم بدون اون بخوام.حالا من همش وول میخورم و ارو م و قرار ندارم.اما همیشه شکر گزارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من غلط میکنه از این قرارا بذاره..... یه شبی هم که خسته باشه پشتش به من باشه، من از پشت بغلش میکنم اما آی دیدن داره بغل کردن من ها....... انگار از پشت بوم آویزون میمونم هر چی زور میزنم دستم به جلوی بدنش نمیرسه. ناچارم دستمو از پشت بذارم زیربغلش که آویزون شدم، نیافتم
2731
البته بگم از یه لحاظ خداییش خیره چون اگه این مسئله نبود توی این 4سال حتما از شرش راحت میشدم. اونم اینکه به خاطر این عادت هیچ شبی قهر نمی خوابیم. یعنی همسرم که اصلا خوابش نمی بره. برا همین با اخم و تخم هم که بریم تو تخت قبل خواب صلح و صفا میشه. یه بارم قهر کردیم هرکی یه گوشه تخت خواب بود نصف شب بغلم کرد چون خوابش نمی برد.
2740
اگه منم خوابم میبرد که مسئله ای نبود. من که کلا خواب ندارم. در حالت فتیله پیچی هم که دیگه هیچی. عوضش هرشب واسه 10 ساله آینده ام برنامه ریزی میکنم :)))
خوش به حالت با خوندن تاپی ت از ته قلب ناراحت شدم شوهرم وقتی میخوابه من جرات ندارم نزدیکش برم میپره میگه ترسیدم یه با اومدم تو خواب ببوسمش پاشد دو تا سیلیبهم زد بعد گفت فکر کردم ازراییل اومده تا حالا منو نزده بود مجبورم کنارشم می خوابم همش عصبی یه مجبورم جدا بخوابم البته اخلاقش خیلی خوبه ولی این یه مو د خیلی ازا م میده تو رو خدا از این تاپیک ها دیگه نزن بعضی ها که این طوری نیستن ناراحت میشن
2706