2737
2739
جالبش اینجاست که از اعتماد مردم سو استفاده میکنن و بیشتر محصولاتشون هم تقلبی هستن. و البته گرونتر از جاهای دیگه
خداایا بابت تمام داده و نداده و گرفته ات شکر.... که داده ات نعمت, نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله محصولات تخصصی پوست که دکتر مینویسه به کنار اما محصولات ارایشی فقط در تخصص فروشگاه های ارایشی هست.
خداایا بابت تمام داده و نداده و گرفته ات شکر.... که داده ات نعمت, نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان
2731
کاش کار خودشون رو درست انجام میدادن نسخه پیچیدنشون خیلی اشکال داره تا حالا چندین بار به من دارو اشتباه دادن فقط دنبال پول هستن
یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!
من که اصلا از کارکنان داروخانه خوشم نمیاد همیشه بدترین نوع برخورد رو دارن
2740
بعضیاشون که کلاه بردارهستند،من مامانم کرم ضد لک میخواستن،رفتیم از داروخونه بگیرم،بعدش خانومه کلی تعریف که این عالیه ومعجزه میکنه،ماهم پولشو دادیم درآخرین لحظه اومدم روشو خوندم باهمون یکم سواد انگیلیسی متوجه شدم کرم مرطوب کننده هست،پولمونو پس گرفتیم آخرش،خجالت نمیکشن کرم مرطوب کننده رو جای ضد لک میخواستن بفروشن.