2752
2734
عنوان

شوهرم گفت منوعضو نی نی سایت کن 😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3535 بازدید | 185 پست
قابل نداره 😔😂 راستی میگم تو چند سالته؟

ما به شوهر بقیه چشم نداریم بخیل نیستم خدا روزی رسان ماهم هست   

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درس گفتی تقریبا ...خب کجایی هستی؟من اصفهانم

واو میگن اصفهانی ها خونگرمن

من تبریزم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
ما به شوهر بقیه چشم نداریم بخیل نیستم خدا روزی رسان ماهم هست    

ای بابا😂😂😂ایشالااااا 😁

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2731
ای بابا😂😂😂ایشالااااا 😁

کاری به دست دوم هنا نداریم وقت دست 1  

واو میگن اصفهانی ها خونگرمن من تبریزم

خب راستش اصفهانی نیستم ولی خب دیگه اینجا بودم و هستم همیشه ‌.به به تبریز😁ایشالا یه سفر میام اونورا میبینمت😁

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
خب راستش اصفهانی نیستم ولی خب دیگه اینجا بودم و هستم همیشه ‌.به به تبریز😁ایشالا یه سفر میام او ...

انشالله بیای و منو به ناهار مهمون کنی  

واقعا اصفهانیها تو مهمونیاشون ادم رو به مطبخ قصر میبرن توی مهمونی به شدت دست ودلبازن خیلی مهمونشون ب ...

لطف داری خواهر جان ...

حالا حرف من جریان داشت ولی خب🌝😂❤️

نگا کاراتو 

@آنه_دختری_در_پاریس    

2706