2752
2734
عنوان

کسای ک برای بقیه کار میکنن مثلا

150 بازدید | 9 پست

آرایشگرن

خیاطن

ناخنکارن یا... 

گاهی وقتا وقتی کار مشتری و تموم میکنید همش استرس دارین یا فکرتون مشغول میشه ک خدا راصی باشن یا نه و...؟

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

چرا فرت و فرت تایپک نصفه میزاری ما رو گذاشتی تایپکت قبلیت عقلت کمه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا راضیه عزیزم

پول حروم نیس ک زحمت کشیدیم

پول حرومو اونی در میاره ک از کارش میزنه یا ب مشتری اسیب میزنه

اونایی ک از بیت المال دزدی میکنن

پول حرومو اونا درمیارن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ولش کنین تکلیفش با خودشم مشخص نیست اسی عرض نیم ساعت ۶ تا تایپک با عنوان های مختلف زده دو خط نوشته رفته

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
برای هر جایی یکی مثل شما نیازه تشکر واقعا

من اونیکی تایپکش منتظر دعواش با خواهر شوهر بودم دیدم دو تا دیگه تایپک زد😅😅😅🤣