2733
2734
عنوان

اونایی که رفتن تو کاربری من وموضوعات مورد علاقه منو پاک کردن....

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 37 پست
اینقدر عصبانیم که نگو. درست همون لحظه که من خواستم وارد کاربریم بشم یه کاربری دیگه اومد ومن خروج زدم الان اسمش یادم نمونده که کی بود چون سریع خارج شدم.بعد اون موضوعاتم شد20تا.قبلش درست بود. ایکاش اسمش یادم میموند و سریع خارج نمیشدم.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر آدم باید بی شخصیت باشه که همچین کاری رو بکنه. من حتی اسمشونم نگاه نمیکنم وخروج میزنم اونوقت اونا.... مهسا میگفت کاربریت رو بورسه واسه همه باز میشه.
اگر به این می اندیشی که دیگران چگونه به تو می اندیشند، یا از دیگران می ترسی، یا خودت را باور نداری!
2742
نخود بابا ایشاءالله که برمیگرده به نی نی یارها بگو شاید بتونن برگردونن. الینا سلام تیکر بارداریت درسته؟ از تعجب کلی خوشحال شدم خیلی ذوقیدم تبریک دوست من
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
2740
خیلی موضوع داشتم حالا یکی یکی باید یادم بیاد. مثل کسی که دزد میزنه خونش بعد که یه چیزی میخواد میبینه نیست آقا دزده برده.خخخ
نخود جون هرکی اینکارو کرده از روی عمد بدون خیلی خیلی بی فرهنگه. خیلی ناراحت شدم اگه برا خودمونم پاک میشد خوشمون می اومد!!!!!
پدرم رفت و از رفتنش عجیب دلتنگم. پدرم رفت و من ماندم و یتیمی و تنهایی
2706