2737
2734
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82308 بازدید | 609 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم یکم آبان آی یو آی کردم و دو روز دیگه باید برم آز بدم و ببینم جواب آزمایش +میشه یا نه خیلی امیدوارم و از هرکسی که این پستو میبینه خواهش میکنم یه کوچولو برای من دعا کنه که همونی که میخوام بشه و بعد بیام اینجا از سورپرایز کردن عشقم بگم
2728
من یه هفته قبل تولد شوهرم فهمیدم ولی اون از روزی که اقدام کردیم میدونست هر روزشو میگفت مامان ناز بهم بعد معلوم شد خواهرم بارداره زنگ زد گفت بهم ولی من بهش نگفتم چون فقط بیبی چک زده بودم گفت میخواد بره آز ولی من تصمیم داشتم روز تولد شوهرم برم آز که خییلییی باحالتر بشه خلاصه با ابجیم و شوهرش رفتیم آز داد و مال ابجیم مثبت شد یه جعبه شیرینی گرفتیم رفتیم خونه مامانم جواب آز گذاشتیم روش شیرینی دست من بود شوهرم هم خونه مامانم بود فکر کرد آز خودمه ولی بدجوررر خورد تو ذوقش شبش رفتیم خونه دیدم همش انگار که حسودی کرده باشه میگه عیبی نداره مام نینی دار میشیم و .... بعد دیدم پنچره گفتم داری بابا میشی باورش نشد فکر کرد اذیتش میکنم بعد گریم گرفت گفتم داری بابا میشی اونوقت همدیگرو بغل کردیم و من هنوز گریه میکردم کلللللیییی ذوق کرد
وااای چه خاطراتی اشکم درومد.... دعا کنید منم بزودی بیام اینجا خاطره بنویسم.... خیلی دلم نی نی میخواد.... خدایا کمکم کن
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت؛ بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده ❤
سلام خوشبحالتون با خاطره هاتون خیلی گریه کردم و خندیدم کاش خداهم به من نظر میکرد ازتون خواهش میکنم قدر این روزاتون و بدونید واقعا مث معجزه میمونه بارداری،کاش منم یه روز همچین معجزه ای رو تجربه میکردم خدا جووووون فقط یبار واسه همیشه،کاش اشکای بی امانم و به اشک ذوق تبدیل میکردی خدایا خیلی ناامیدم دستم و بگیر...
خداجون خیلی دلم شکسته خودت مرحم دردم باش...
سلام به نی نی سایتی های عزیز من تازه دیروز عضو شدم.همین دیروز هم فهمیدم قطعا باردارم.البته بی بی چک خیلی سریع جواب مثبت رو داد منم به همسرجان گفتم.اما دیروز بعد آزمایش بتا 100% مطمئن شدم.خدا قسمت همه ی خانومای گل بکنه این دوران رو.ما بعد 6 سال پیشگیری بالاخره استارتشو زدیم و خدا بهمون نظر کرد.الی جون خیلی برات دعا میکنم.البته شایدم تا الان مامان شده باشی.
2740
آخیییی چه تاپیک قشنگی😍☺️❤️❤️❤️الهی دامن همه منتظرا سبز بشه و این حس خوب رو تجربه کنن☺️❤️ من موقع بارداری اولم رفتم بی بی چک زدم بعد هم از داخل توالت جیییییغ زدم😂😂همسرم کلی تعجب کرد و بعدشم من از خوشحالی و شکه شدن تا یه ساعت گریه می کردم موقع این بارداریم اولین اولین کسی که خیر بارداریمو فهمید دخترم بود😄😄😄همین که بی بی چک مثبت شد بهش گفتم فقط چهار سالشه ها😄😄البته از قبل باهاش چند ماه صحبت کرده بودم میخواستم ببینم نظرش چیه و میخواستم آماده اش کنم کلللللی خوشحال شد ذوق کرد بچه ام بعد هم باهم نقشه کشیدیم که بابا رو سوپرایز کنیم😄 صبر کردیم تا بابایی اومد خونه،وقتی نشست یه جعبه کوچولو که توش بی بی چک بود رو دخترم داد به باباش،منم فیلم می گرفتم همسرم کلللی ذوق و کللللی دخترمو بوسید بعدشم منو😄🙈🙈❤️ با تمام وجود از خدا میخوام همه کسایی که منتظرن خیلی زود باردار بشن🙏🏻❤️
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
الان که دارم این و می‌نویسم از اولش خوندم وگریه کردم یعنی میشه !!!!!منم بیام خاطره خبر بارداری بگم من پنج سال دنبال بچه هستم و کلی عمل جراحی ویژه سقط کورتاژ این ماه هم دومین ای یو ای بود انجام دادم میشه بیام منم بنویسم !اول اصلا تو فکر سورپریز همسرم نبودم وقتی مطالب شما رو خوندم خیلی دوست دارم زودتر اون شرایط برای منم بوجود بیاد ترخدا برام دعا کنید من از اقا صاحب الزمان خواستم واسطه من و خدای من شه
درسته که پنج سال شده... درسته که دوبار حس مادر بودن رو برای چهار هفته تجربه کردم وبازم ناامید شدم ولی من ميدونم بلاخره مامان میشم. دوستان لطفا برای مامان شدنم فقط يه لحظه از خدا بخوايد.. برای دومین بار دارم وارد سیکل پانکچر میشم تروخدا برای موفقیت بودنم از خدای مهربون بخوايد فقط یک لحظه... امیدم به خداست دوتا گو گو لی هام رو که از دست دادم باهم بهم بده .خدایا سومین پانکچرم شدم .اخرین انتقالم دادم .دیگ تلاش اخرم بود خدا کمک کن .
من ماه سوم اقدامم بود...خیلی دوتامون استرس داشتیم..شوهرم خودش به زور واسم بیبی چک خرید منم صبح زود وقتی هنوز خواب بود امتحانش کردم دیدم مثبته...رفتم بیدارش کردم بهش گفتم...همه ش میگفت الکی میگی😂😂😂
بچه ها سلام من فردا قرار بود پریود بشم اما دیشب لک دیدم و تا الان دیگه چیزی ندیدم آیا امکان داره باردار باشم؟زیر دلم دیشب خیلی میگرفت کمرمو پاهامم درد میکنن بی بی چک کی بزنم جواب میده؟