2733
2734
عنوان

چطوری به همسری گفتین که باردار هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82308 بازدید | 609 پست

من جمعه شب همسرم بی بی چک گرفت پیله کرد بزارم منم با کلی غر که الان شبه ممکنه دقیق نشون نده گذاشتم مثبت شد

یه بی بی چک منفی از ماه قبل نگه داشته بودم برا همچین موقعی.منفی رو نشونش دادم گفتم منفی شد وکلی حالش گرفته شد

فردا صبحش بیدارشدم یکی دیگه گذاشتم بازمثبت شد بدون اینکه بهش بگم رفتم آزمایش و تا بعدازظهر بیاد خونه جوابشوهم گرفته بودم 

دوتا جعبه قلبی خوشگل داشتم یه پستونک هم خریدم

یه نامه از طرف نی نی هم نوشتم برای باباش

بی بی چک و جواب آزمایش روگذاشتم تو جعبه قلب بزرگه روش اونیکی جعبه که کوچیکتر بود رو گذاشتم که توش پستونک بود و نامه

اومد بهش گفتم برات کادو خریدم و بهش دادم وقتی دید کلی شوکه شد وگریه کرد از خوشحالی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مشکل داشتم واسه بارداری
از این سایت ا مشاوره هاش صحبت کردم و نوبت دکتر بهم دادن
و وقتی بادرار شدم روز سالگرد ازدواجمون که جشن گرفتم همون موقش بیبی چک و برگه آزمایش رو گذاشتم تو جعبه و گفتمش این دومین کادوته

خیلی ذوق کرد باور نمی کرد بم می گفت داری سر به سرم میزاری

2728

ایده برای خانومهایی که میخوان خبر بارداریشون رو به آقای خونه بدن

برگه سونوگرافی و جواب مثبت بارداری رو توی پاکت بذارین و تزئینش کنین💌

یه شام خوشمزه درست کنین و وانمود کنین که قراره براتون مهمون بیاد

به آقای همسر تلفن کنین قبل از اومدنش و بهش بگین

یه کم زودتر بیا امشب یه مهمون ویژه داریم

اگه پرسید که کیه..بهش بگین که بیا خودت میبینیش👶

یه میز یا سفره سه نفره بچینین و بجای ۲تا بشقاب🍝

۳بشقاب بذارید..

وقتی همسرتون اومد

و بعد از کمی انتظار گفت پس این مهمون کو؟کجاس؟کیه؟🤦‍♂

حالا وقتشه😍

پاکت رو بیارین و با زبون بچها بهش بگین👶

مهمونمون گفت اگه دیر کرد این پاکتو بدم به شما🎁💌🙈

و اینجوری خبر بارداریتونو بهش بدین و بهش بفهمونین که یه مهمون کوچولو تو راهه

[کــارامـــل صدام کن]1401/۹/۱۹زندگیم با وجودت به طوری قشنگی تغییر کرد.آخــــه تـــــو*خیلی قشنگ میگی جـان دلــــمـ من تغییر پیدا کردم به دختری که تو خواستی عاشق"[صدات،خنده‌هات،عکسات،چشات،دستات،]تو روشنایی قلب منی چطور میشه تورو دوست نداشت آخــه؟ به طور قشنگی هردومون تغییر کردیم.عشق"فراتر از این حرفاست انقدر زیبایی و خاطرات داره که اصلا قابل بیان نیست.تو تاپیکا تگم کنید فضای شادی رو براتون ایجاد میکنم🩴😂اختراع تایپ خودم:سَلaم خُbی #احساساتم ، بادکنک که نیست هروقت خاستین بادش کنید بعد بترکونید ؛
2740