2737
2734
عنوان

چرا بعضی ها انقدر گوه اند چرا مگه مریضی خانم .

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 62 پست
چی گفته بود به شوهرت؟  من بودم میگفتم ببخشید من و همسرم هیچ. چیز خصوصی نداریم هر سوالی دارین ب ...

گفته بود جدا شدم و احساس تنهایی میکنم حس میکنم با شما اشتراک دارم ، من اصلا ذهنم اون سمتی نرفت و چون از خودمو شوهرم بزرگتر بود احترام گذاشتم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو بار برای ما رخ داده متاسفانه یکیشو کامنت قبلیم تعریف کردم

مهم ذاته مرده 

من شوهرم محل کارش پره دختره اما میدونم محل نمیده و اهل خیانت نیس حالا هی بزار دخترا کرم بربزن 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2731

عزیزم یکم چشماتو باز کن برای خودت میگم چرا پس برای شوهرای ما این پیجا پیام نمیدن.الگوریتم اینستا ی طوریه هر چیزیو بیشتر نگا کنی بیشتر برات میاره شوهرت شاید نگا میکنه یا میره سراغشون این پیجا چت تصویری فلان خیلی زیاد شده برا مردای بیمار 

عزیزم یکم چشماتو باز کن برای خودت میگم چرا پس برای شوهرای ما این پیجا پیام نمیدن.الگوریتم اینستا ی ط ...

زیر یه فیلم نظر نوشته بود شوهرم اون خانم هم از اونجا دیده. البته خانم خودش گفت من نظر شما رو دیدم . از اونجا ازتون خوشم اومده

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
تو پیج شوهرت چیزی هست که انقدر خانمای اینجوری بهش دایرکت میدن؟ باید حواسش به پستا و استوریایی که می ...

این خانوم خودش اینستا نداره اصلا خبر نداره. پیجشم حتی اگ بسته باشه حتما این چیزارو دنبال میکنه یا دایرکت میده ک هی بهش پیام میدن

2738
مهم ذاته مرده  من شوهرم محل کارش پره دختره اما میدونم محل نمیده و اهل خیانت نیس حالا هی بزار د ...

اصلا بحث این تاپیک خیانت کردن مرد ها نیست عزیزدلم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بله درسته

به همین خاطر خودم معمولا عمومی فرهنگ سازی می کنم تا هم امر به معروف و نهی از منکرم به جا آورده باشم هم این که کسی مستقیما قضاوت نکنم 

نهایتش مجبور یشم کسی رو راهنمایی کنم سعی می کنم همدلی باهاش داشته باشم 

چون هربار کسی رو زود قضاوت کردم به دردش دچار شدم 

نمونه ش همبن دیشب بود که تاوان زود قضاوت کردن یک نفر رو دادم 

اما نمی دونم بار هم این روش جدید من تاوان داره یا خیر 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
اصلا بحث این تاپیک خیانت کردن مرد ها نیست عزیزدلم

من حرفم دررابطه با جمله ی شما بود میگم اگه مردت مطعنه ک‌اصن ی درصدم نباید شک ب دلت بندازی یا حساس بشی 

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
من حرفم دررابطه با جمله ی شما بود میگم اگه مردت مطعنه ک‌اصن ی درصدم نباید شک ب دلت بندازی یا حساس بش ...

لطفاً مجدد بخونید من کی شک به دلم انداختم یا حساس شدم فکر کنم منو اشتباه گرفتین 

فقط اونجا که پررو پررو گفته باشه بیا درد و دل کنیم

اره بخدا روز بعد هم تماس گرفت خودم جواب دادم تماس تصویری . . هی می گفت بیا حرف بزنیم . . وقتی هم شوهرم سر کاربود پیام داده بود سلام خانمش هستی یا خودتی اقا 😂😂

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
من حرفم دررابطه با جمله ی شما بود میگم اگه مردت مطعنه ک‌اصن ی درصدم نباید شک ب دلت بندازی یا حساس بش ...

بخدا ادم عصبی می شه اگه شوهرم اهل خیانت بود راحت همه رو حذف می کرد من نمی دیدم اما خودش بهم نشون داد از این که خیلی کشش داده و باهاش حرف زده عصبی ام . . 

🍁🍂 🍁🍂🍁🍂🍁🍁🤎🧡
2706