2733
2739
عنوان

دلم شکسته......

557 بازدید | 24 پست
همینجوری دارم گریه میکنم،،،برام هم خوب نیس،،،مادرشوهرم سر یه موضوع الکی که اصلا هیچ ربطی به من نداشت بحث کرده،،،حتی تلفن منو ج نداد،،بم ز نزده،،،خیلی اعصابم خرده،،،بچم گناه داره،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انگار همیشه دلش پره از من ،،،بعد یهو همرو خالی میکنه،،،اونم سر یه موضوع الکی،،،خودبخود ناراحت شده که مثلا شما اینکارو برا من انجام ندادید،،،در صورتی که ما اصلا خبر نداشتیم
2738
سلام با اجازه صاحب تاپیک بچه ها یه سری به این تاپیک بزنین فقط اینا بدونین که دل سنگ هم آب میشه بخدا یه صلوات هم برای شادی روح آقا بهنام شوهر سمی عزیز بفرستین .................... التماس دعا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=983410&postID=39602610
لحظه ها را میگذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل ازاینکه خوشبختی درآن لحظه هائی بود که گذراندیم
رفتارش خیلی زشته،،،،تلفنمو ج نداد،،،،بهم هم ز نزد،،،ما از اونا دوریم،،،یه شهر دیگه هستیم،،،،شوهرم هم که ز زد بش ج نداد یا قط کرد،،،بعد دو روز بعدش شوهرم ز زد که چرا اینجوری میکنی گفت ناراحتم ازتون!!!!!
2706