2752
2734
عنوان

دلم شکسته......

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقد درک نداره که من الان وضعیتم فرق میکنه،،،،که اینجوری رفتار میکنه،،،واقعا دلمو شکونده،،،نمیبخشمش،همیشه رفتاراش بچه گانست،،،بی منطقه،،،هرچیز کوچیکیو واسه خودش بزرگ میکنه،،،
2731
عزیزم اصلا بهش فکر نکن .به این فکر کن که توام الان مادری و این همه حساس اونم مادر و حساس
عاقبت در یک شب از شبهای دور کودک من پا بدنیا مینهد ان زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر مینهد.به امید ان روز
تازه ما دوریم ازشون،،،وقتی دورم خیلی آرامش دارم،،،،ولی زور داره همو نبینیم و اون اینجوری کنه،،،،بیخود و بیجهت،،،بعد هم ادعای با خدا بودن داره،،،نمیدونه دل شکستن گناش بیشتره،،
مادرشوهرمنم نمازاول وقت میخونه وبه قول خودش باخداست ولی دل منو که بنده خدام انقدسوزونده ولشون کن برن به جهنم
شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .