2752
2734

هر وقت دلم ازدواج می خواد بابام  و خانوادم باعث می شن یادم بیاد که نه هرگز به فکر ازدواج نباشم 

پدر مادری که بشینن کتک خوردن دخترشون زیر دست پسرشون ببینن

پدری که تو دختریش کتک بزنه 

چطور پسر مردم فردا پسفردا تو رو کتک نزنه 

دلم از عالم و ادم گرفته 

به خدا قسم که پول پناه ادمه 

پول داشته باشی بری از دست همه خلاص بشی

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

https://s8.uupload.ir/files/1716271292098_71cp.jpg  

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین بودم خیلی بدتر و بدتر 

ولی ازدواج کردم همسرم  خدا روشکر انسان خوبیه 

تا امید نباش خدا جبران کننده هست 

اگر امروز اذیت میشی تو زندگی  متاهلی برات جبران می‌کنه 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 

2731
خدا کمکت کنه  همسر خوبی انتخاب کن و نگو چه کارها باهات میکردن

چطوری انتخاب کنم وقتی له شدم وقتی حوصله هیچکس ندارم 

به خدا که درد و زخم از طرف خانواده خیلی با زندگی ادم بازی می کنه 

پدری و خانواده ای که با بچه شون این کار می کنن پسر غریبه با تو می خوای کاری نکنه

منم همین بودم خیلی بدتر و بدتر  ولی ازدواج کردم همسرم  خدا روشکر انسان خوبیه  تا ام ...

من که از خدا ندیدم جبران این همه سختی بکنه 

هرچی خوب تر بودم بدتر تو کاسه م گذاشتن

چطوری انتخاب کنم وقتی له شدم وقتی حوصله هیچکس ندارم  به خدا که درد و زخم از طرف خانواده خیلی ب ...

اول مستقل شو عزیزم 

ازدواج ریسکه دیدی طرف خدانکرده بد شد 

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو
اول مستقل شو عزیزم  ازدواج ریسکه دیدی طرف خدانکرده بد شد

مستقل شدن مگه به این اسونی هست ؟روانیم کردن 

اومدم یه کاری راه بندازم تا می تونستن جلو پام سنگ انداختن 

بعضی وقتا پسر مردم از نزدیکانت قدرتو بیشتر میدونه

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
بعضی وقتا پسر مردم از نزدیکانت قدرتو بیشتر میدونه

به والله که نمی دونه اگر شانس من باشه نه نمی دونه

چقدر سخت حق داری اما اگه موقیت خوب داری ازدواج کن هم ازین شرایط راحت میشی هم کنار یه آدم خوب به آرام ...

کسی که از خون خودته این کار می کنه پسر مردم بدتره 

2706