2733
2734
ای جانم کوچولوهای شیطون خدا حفظشون کنه😍🥰 منم دو هفته یه بار دارم میرم دکترم خیلی حساسه هر بار می ...

ممنون عزیزم

همینطور نی نی شمارو انشاالله

آره به نظر من دکتر هرچی حساس تر باشه بهتره الان که زایمان کردم اینو میفهمم

باید خیلی حواست باشه به نظر من بچه های امثال ماها گلدن بی بی هستن خیلی باید حواس جمع باهاشون برخورد کرد

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت عزیزم 😘 نگران نباش انشالله چیزی نیست شیاف پروژسترون اگه دکترت اوکی میداد میذاشتی یعنی خدا ...

کلا روزی دوتا شیاف دوتا امپول پروژسترون میزنم 

الان خونریزی ندارم دیگه ولی پهلو درد شدید گرفتم 

چقدر این بارداری سخته چقدر پر استرس 🫤

🤣🤣🤣🤣🤣  چقدر سخت چه جوری تحمل میکردین اذیت نمیشدین؟

مگه میشه اذیت نشد

ولی تحمل میکردیم

به آخر خوشش فکر میکردیم دلمونو راضی میکردیم

2731
کلا روزی دوتا شیاف دوتا امپول پروژسترون میزنم  الان خونریزی ندارم دیگه ولی پهلو درد شدید گرفتم ...

هنوز که اولشی کلا مادر بودن سخته 

خیلیم سخته

2738
سلام خانمی . قربونت محبتت. من واریس داشتم. اما خیلی کم.‌در اثر بارداری و زیاد شدن خون مادر واریس هام ...

سلام گلم خوبی انشاءالله حالت خوب میشه بادیدن جوجت بهترم میشه نگران نباش میدونم خیلی سخته ولی خدانگهدارهممونه

سلام عزیزم خوبیم شما خوبین 😘🥰 من که هستم 😊

سلام خداروشکرخوبین  منم الحمدلله هستم. سونو نداشتی فعلا؟ سلفری دادی؟ یا زوده؟ منم پری شدم اگ خدابخواد 2شنبه عکس رنگی دارم دعاکن برام مامان مهربون. آسمان جونم میگم البته عذرمیخوام ن ز د ی ک ی بعدعکس رنگی چن روزنبایدباشه قبلش ک میدونم نباید باشه خیلی وقته ندارم ولی بعدشو نمیدونم چون من اولین بارمه میخوام عکس رنگی انجام بدم

بچه هاتاپیک خیلی سوت وکورشده نسبت ب قبل  بچه ها سرشون گرم نینی هاشونه الحمدالله. اقاقیا جان اسم گل پسرتم خیلی خیلی قشنگه   انشاءالله خداحفظش کنه براتون بسلامتی بدنیابیاری. نینی گولو جونم بهار ویادته 2قولو بارداربودطفلی 5ماه فک کنم ازدست داد خداروشکر باز انتقال داده 4شنبه ازخدامیخوام این دفه همون 2قولوهاشوخداهدیه بده بهش 

ممنون عزیزم همینطور نی نی شمارو انشاالله آره به نظر من دکتر هرچی حساس تر باشه بهتره الان که زایمان ...

قربونت برم عزیزم

دقیقا دکتر منم همینو میگه که گلدن بیبی ها خیلی مهمن باید حسابی حواس جمع بود انشالله خدا حافظ همه مامان ها و فسقل ها باشه

خودش به همه منتظرا نی نی بده و حفظشون کنه😍

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خداروشکرخوبین    منم الحمدلله هستم. سونو نداشتی فعلا؟ سلفری دادی؟ یا زوده؟ منم پری شد ...

قربونت عزیزم ممنونم

نه سونو بعدیم هفته بعده

۲ خرداد سلفری دارم

به سلامتی عزیزم من دقیق یادم نیست اما فکر کنم تا سه روز که نباید باشه و بعدش اگه عفونت نباشه اوکیه اگه باشه تا خوب شدن عفونت

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706