2733
2734
عنوان

چرا بیدارین؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا نترس،بگیر بخواب. تنهایی یا بچه هم داری؟؟؟

عزیزم دست خودم نیست بچه دارم کوچیکه 

من خیلی ترسو هستم از تاریکی وحشت دارم 

همه لامپ های خونمون روشنه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
فکر کنم عفونت داری من اینجور وقتا قرص فنازومکس میخورم خوب میشم

علایم دیگه ای ندارم

رو ساعته یکهو اینجوری شدم همه آب بدنم خالی شده دیگه

ناگهانی اینجوری شدم

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
علایم دیگه ای ندارم رو ساعته یکهو اینجوری شدم همه آب بدنم خالی شده دیگه ناگهانی اینجوری شدم

آهان نمیدونم عزیزم من فکر کردم ببخشید احساس می‌کنی دستشویی داری میری میبینی کم میاد

منم بچه داری اما بچه ام نیست برادر زاده امه همش سرفه میزنه داروهاشم به موقع میدم نمیدونم چرا بهتر نم ...

باید برری فوق تخصص ریه کودکان

نبولایزر بده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
آهان نمیدونم عزیزم من فکر کردم ببخشید احساس می‌کنی دستشویی داری میری میبینی کم میاد

نه هر ده دقیقه ای میرم ببخشید یه عالمه هم میاد

ممکنه علایم دفع سنگ کلیه باشه؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
دیشب اب و میوه مدر خوردی مثل هندوانه یا غذاهای سرد 

نه فقط نصف شب یه استکان آب خوردم با یه قاشق شربت لاکسی ژل واسه سوزش معده ، همیشه میخوردم ولی اینجوری نمیشدم 

2706