2733
2734
خدا کنه مشکلی پیش نیاد یه کم درد دارم ولی خونریزیم قطع شده رابطه ی کامل هم نبود اصلا داخلی نبود ولی ...

سلام عزیزم خوبی

وقتی رابطه کامل نداشتی چطوری دهانه رحم تحریک میشه این موضوع برای رابطه کامل و شدیده

ذهنتو دور کن ازش و استرس نداشته باش دیگه گذشته انشالله هیچی نیست دردتم از استرس و فکر و خیاله😘

هر استرس شما میشه کورتیزول تو خون بچه که به مراتبط بدتره

بعد شما هم فکر کنم طبیعی باردار شدی؟

تو طبیعی رابطه در حدی که خودت اذیت نشی آزاده.

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان تو فاصله سونو اول که قلب رو میبینند تا ان تی شما چند تا سونو رفتید؟

من دکتر دو هفته یه بار میگه بیا زیاد نیست؟

بعد به جز ان تی و سلفری که یازده هفته دکتر نوشته برم

غربالگری ۱۶ هفته چیه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هر بار میرم فقط رو مانیتور قلب و قدشو نشون میده همسرم کچلم کرده همش میگه پس کی میشه بریم صدای قلبشو بشه شنید؟

دکتر گفت بعد ان تی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خیلی اشتباه کردم تازه رابطه ی کامل هم نبود الان درد دارم تو نت نوشته بود تحریک دهانه ی رحم هم خطر نا ...

عزیزم برای رابطه ی بدون دخول هم تا ۱۵ هفته حداقل صبر کنید تا جای جنین سفت بشه 

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
هر بار میرم فقط رو مانیتور قلب و قدشو نشون میده همسرم کچلم کرده همش میگه پس کی میشه بریم صدای قلبشو ...

من تو ۱۱ هفته صدای قلبشونو برام گذاشتن قبلش میگفتن ضرر داره

غربالگری ۱۶ هفته هم همون آنومالیه که آزمایشش رو تو ۱۶ هفته میدن سونوشو تو ۱۸ هفته

من تو ۱۱ هفته صدای قلبشونو برام گذاشتن قبلش میگفتن ضرر داره غربالگری ۱۶ هفته هم همون آنومالیه که آز ...

خوبی آتنا جان چه خبر

فسقل ها خوبن😍 ممنونم عزیزم از توضیحت😘

ویزیت و سونو های فالو بین تشکیل قلب و ان تی چند بار رفتید؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم خوبی وقتی رابطه کامل نداشتی چطوری دهانه رحم تحریک میشه این موضوع برای رابطه کامل و شدیده ...

سلام عزیزم ممنون از دلگرمیت بله طبیعی باردار شدم دکتر بهم گفت منعی نداره منم بعد دوماه گفتم همسرم گناه داره نمیدونم چرا بعدش خونریزی افتادم خداروشکر قطع شده اوایل بارداریم هم خونریزی داشتم ادم نباید حرف دکتر رو گوش بده

خوبی آتنا جان چه خبر فسقل ها خوبن😍 ممنونم عزیزم از توضیحت😘 ویزیت و سونو های فالو بین تشکیل قل ...

خداروشکر خوبن فقط دارن پوست میکنن فوضولا

شبا تا صبح بیدارن صبحا تا شب خواب 🤣

من یه بار ۶ هفته رفتم

یه بار ۸ یه بار ۱۱ یه بار ۱۲ واسه ان تی 

دیگه بعد اون هر دوهفته

البته من شرایطم به خاطر دوقلویی خاص بود

ممنون عزیزم  ان شالله این به خیر بگذره دیگه مراعات میکنم

انشاالله که خیره اصلا استرس نداشته باش

من دکترم بعد ان تیم گفت راحت باش دیگه جفتت بالاست طول سرویکستم خوبه میتونی دخول داشته باشی

من به همسرم گفتم قبول نکرد گفت خطر داره حیفه زحماتمونو خراب کنیم رابطه بدون دخول ولی داشتیم 

دوهفته بعد سونو واژینال انجام داد دید طولم شده ۲۴ بدون هیچ علامتی یعنی خدا بهمون رحم کرد

سر اینجور چیزا حرفای دکترو زیاد جدی نگیر ببین دل خودت چی میگه الان متوجه شدی رابطه برات خطر داره دیگه بعد این حواست باشه

انشاالله که خیره اصلا استرس نداشته باش من دکترم بعد ان تیم گفت راحت باش دیگه جفتت بالاست طول سرویکس ...

ای وای خداروشکر که برات به خیر گذشت 🤗❤️ 

بخدا دیگه غلط بکنم بذارم همسرم بهم نزدیک شه 🤣

ای وای خداروشکر که برات به خیر گذشت 🤗❤️  بخدا دیگه غلط بکنم بذارم همسرم بهم نزدیک شه 🤣

من که شوهرم مسخره بازی در می آورد که ما خواهر برادریم😅😅الانم میگه دیگه حس اونجوری بهت ندارم حس میکنم خواهرمی😂😂😂

سلام عزیزم ممنون از دلگرمیت بله طبیعی باردار شدم دکتر بهم گفت منعی نداره منم بعد دوماه گفتم همسرم گن ...

قربونت عزیزم 😘

نگران نباش انشالله چیزی نیست شیاف پروژسترون اگه دکترت اوکی میداد میذاشتی

یعنی خدا حفظ کنه همه نی نی ها رو چه استرسهایی رو که ادم تحمل کنه نمیکنه🥹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر خوبن فقط دارن پوست میکنن فوضولا شبا تا صبح بیدارن صبحا تا شب خواب 🤣 من یه بار ۶ هفته رفت ...

ای جانم کوچولوهای شیطون خدا حفظشون کنه😍🥰

منم دو هفته یه بار دارم میرم

دکترم خیلی حساسه هر بار میرم میگه تو رو خدا حواست باشه این جوجه رو باید هر جور شده حفظ کنیم از من بیشتر نگرانه رو استعلاجی سخت گیر بود اما به من گفت هر لحظه احساس کردی نیاز داری به هر دلیلی سرکار نرو استعلاجی هر چقدر بخوایی میدم بهت 😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706