2737
2739
عنوان

به نظرتون دوباره برگردم به زندگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 93 پست
انشاالله عزیزم
صلاح خودت و دختر گلت
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوستتم داره تقاص کاری که با تو کردو پس می ده تورو با یه بچه آواره کرد الان سر خودش اومد انتقامی که خدا از بنده هاش بگیره سخته بهتره زیاد حرصشو نخوری همونطور که اون حرص بچه تورو تو این چند سال نخورد بشینو تقاص پس دادنشو نگاه کن تا ما آدما درس عبرت بگیریم از این اتفاقا و بدونیم خدایی هم وجود داره
هم اکنون در خدمت شما فروشندگان عزیز هستیم

02188300615
تلفن مشاوره
در خدمت شما هستیم

www.pzitco.com
نمونه کارها اینجاست
ارسال پیام کوتاه منطقه ای - گروه های مختلف شغلی، جنسیتی، تحصیلی ، اصناف

طراحی گرافیکی ، چاپ و تبلیغات ، بروشور و..

آپلود عکس
لباس زیر میخوایی؟روی لینک کلیک کن [smiley]s/sm83.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm64.gif[/smiley] http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1346860
2731