2752
2734
عنوان

به نظرتون دوباره برگردم به زندگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 93 پست
من اصلا کار اون خانوم رو تایید نمیکنم
ولی میگم این اتفاقا هم پیش میاد تازه اون زن بوده وکارش قبح بیشتری داشته ولی خوب برگشتن وباهم زندگی کردن دقیقا 68 سال
شاید مورد پریا هم بتونه یکی از همین استثناها باشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتی خونوادتم با برگشت شما مخالفن ؟
با اونا چیکار میکنی؟
توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست......پیاده یا سواره بودن فرقی نمیکنه
اما اگر همراهی باشه که تنهات نذاره.........بی انتها بودن جاده آرزوت میشه...
2731
عزیزم اگه خواستی برگردی حتما خونه رو بگو به نامت بزنه بعدش هم که اگه خواستی برگزدی باید بتونی همه چیز رو بریزی دور گذشته ها رو فراموش کنی وگرنه دیونه ات میکنه دخترت توی یه زندگی پر از شک و دعوا بیشتر عذاب میکشه
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
ایشالا که هر چی صلاحته پیش بیاد
باید خیلی فکر کنی و همه جوانبو بسنجی و به قول معروف بی گدار به آب نزنی
توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست......پیاده یا سواره بودن فرقی نمیکنه
اما اگر همراهی باشه که تنهات نذاره.........بی انتها بودن جاده آرزوت میشه...
خانوادم کاملا مخالفن

خدا بیامرزه پدرم زنده بود میگفت هیچکس نمیتونه جای تو تصمیم بگیره

اگه بخوای برگردی من پشتت هستم

اگه نخوای بازم من پشتت هستم

ولی پدرم شب عید فوت کرد من موندم بین مادر و 3 تا داداشم
ببخشیدا منم با شوهرم خیلی مشکل دارم بعضی وقتها فکر میکنم طلاق بگیرم که چی ؟به خدا خودم هم خونه دارم هم حقوق خوب هم پس انداز ولی با طلاق مخالفمممممممممممممم
نشستم تو خونه پولش میگیرم میخورم با بچه ام خوشم دیگه چکار کنم طلاق بگیرم که برم یه مرد دیگه پیدا شه ایا خوبه ایا بد ؟ به خدا خیلی ها اطرافم طلاق گرفتن و باتمام وجود پشیمونن به نظرمن همه مردها عوضین
تو خودت باید با خودت کنار بیای هرکسی خودشو زندگیش و بچه اش رو بهتر میشناسه بچه منم بابایی
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
از خدا میخوام به حرمت پاکی زهرای اطهر راه درست رو جلوی پات بذاره و پشیمون نشی از هر تصمیمی که قرار بگیری
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
من روزه ام باتمام وجود دعا میکنم خدا هرچی که صلاحه پیش پات بذاره به حق علی و اولاد علی (ع)
2706