2737
2739
عنوان

به نظرتون دوباره برگردم به زندگیم؟

2255 بازدید | 93 پست
سلام دوستای گلم

صبح بخیر

من نیاز به کمکتون دارم

من 4 سال قبل از همسرم جدا شدم. البته خودش درخواست طلاق داده بود. با دوستم ارتباط گرفته بود

بعد از 10 سال زندگی طلاقم داد رفت اونو گرفت

اونا نتونستن خوب با هم زندگی کنن. با وجود یه بچه ی چند ماهه حالا داره طلاقش میده. از من میخواد

که دوباره به زندگیمون برگردم.

خانوادم مخالفن. منم موندم بین خانوادم دل خودم و دخترم که 11 سالشه

دخترم کاملا احساسیه.

حالا موندم چیکار کنم؟
عزیزم درسته بچه مهمه ولی فکر کن ببین بخشیدیش
چون اگر نبخشیده باشی بازم تو زندگیت مشکل بوجود میاد
برادر من با خانمش جداشده من به اونم همینو میگم
چون به نظر من بچه باید تو محیط اروم بزرگ شه
یا رب نظر تو برنگردد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فکر نمیکنم نظر بقیه بتونه بهت کمک کنه تو باید با خودت کنار بیای که بعدا پشیبمون نشی

اگه واقعا میتونی گذشته و فراموش کنی برو

اگه نه مطمئن باش زندگی تا ابد ازارت میده و مدام به رابطه اون خانم با همسرت فکر میکنی

به نظر من این کشندست
چه تضمینی وجود داره دوباره نره با یکی دیگه ؟
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
به نظر من اگه قصدت برگشتنه یه مدت بدن ازدواج با هم در ارتباط باشید مثل دوران نامزدی . ببین تا چه حد تغییر کرده بعد تصمیم بگیر
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
داره طلاقش میده.... خیلی معذرت میخوام ولی انگار حتی یکشب هم نمیخواد تنها بخوابه
حسابی ناز کن.... با کلی منت که بخاطر دخترم ، اگه تو پدری نکردی من می خوام مادری کنم ، اگه دلت خواست برگرد
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
2740
من بودم برنمیگشتم.....

فقط خودت قضاوت کن که اگه شما میرفتی و با دوست شوهرت ازدواج میکردی و بچه دار هم میشدی و بعد کار به جدایی میکشید شوهرت دوباره شما رو قبول میکرد؟؟؟!!!
مردها موجودات هوس بازی هستند.....شوهرت رفته عشق و حالشو کرده بچه دار هم شده ....دیده این زن هم با زنهای دیگه فرقی نداره حالا میخواد برگرده؟؟؟!!!
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
نیکادل

1392/11/8 8:10 ق.ظ

چه تضمینی وجود داره دوباره نره با یکی دیگه ؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
اون بچه چند ماهه رو میخواد بده به دوستت یا اینکه میخواد خودش نگه داره ؟ اون بچه دردسر ساز میشه واسه زندگیت
من بار نفرت را به الوهیت باطنم می سپارم ، تا رها شوم و دوست داشتنی و شاد باشم بار خود را به الوهیت باطنم می سپارم و خود با خیال آسوده زندگی می کنم . متاسفم منو ببخش مچکرم دوست دارم
به نظر من برو با یک مشاوره روانشناسی مشورت کن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706