2733
2734
عنوان

به نظرتون دوباره برگردم به زندگیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2255 بازدید | 93 پست
خیلی جالبه شما رو با بچه طلاق داده و زن دومش هم داره با بچه طلاق میده به نظر من قابل اعتماد نیست اصلاً و ابداً حتماً چند سال دیگه پشیمون میشه و برمیگرده پیش اون یکی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
یا اگر شما ازدواج کرده بودی توی این مدت چکار میکرد؟
قطعاً میرفت سراغ سومی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این مساله ایی نیست که از ما نظر بخوای
ما هر کدوم بسته به شرایط زندگیمون نسخه می پیچیم

توصیه میکنم خیلی مشورت کن
و اگه شرایط مالی ایجاب میکنه حتما مشاور خوب بروو

از اون هم وقت بخواه تا سریع دنبال جواب نباشه

تو 4 سال تونستی تنهایی زندگیتو ادامه بدی میتونی موقعیت بهتر هم داشته باشی
پس صبر کن و عجول نباش -فقط فکر کن
2742
یه اشتباه رو دو بار تکرار نکن
نظر دختر 11 سالت چیه.اون الان می تونه تصمیم بگیره.وضعیت فعلیت چطوره؟
به نظرم همسرت قابل اعتماد نیست
نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊
سلام
دوران بعد از طلاق سخته؟
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
شما شاید فرصت ازدواج مجدد داشته باشی اونم با یکی دیگه
یکی که انقدر اهل خیانت نباشه
توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست......پیاده یا سواره بودن فرقی نمیکنه
اما اگر همراهی باشه که تنهات نذاره.........بی انتها بودن جاده آرزوت میشه...
2740
قشنگ باید سنگاتو باهاش وا بکنی
خیلی سفت و سخت بگیری اگه واقعا میخوای برگردی
نمیدونم مهریه بالا و حق طلا و هر حقی که میتونی باید بگیری ازش
توی جاده ای که انتهاش معلوم نیست......پیاده یا سواره بودن فرقی نمیکنه
اما اگر همراهی باشه که تنهات نذاره.........بی انتها بودن جاده آرزوت میشه...
2706