2737
2739

الان هر کی که عمل کرده میپرسم میگن دکترشون دوماه گفتن و ماه سوم شبا فقط چسب بزنن.لطفا بگید شمایی که عمل کردید چه مدت زدید بنظرم که خیلی کم گفتن:(

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف دکترت گوش بده  چسب زیادم مهم نیست  منم گوشتی بودم گفته بود ی ماه کامل بزن ماه دوم خواستی بزن خواستی باز بذار

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2731
من گوشتی بود سه ماه چسب زدم بعد از اونم یه ماه شب ها

وای منم همینو میگم این از مدل بینیم اینم از این حرفش واقعا عصبیم کرده:/

اصلاااااا برنداريااااا دكتره خير نديده منم همينو گفت كلا يه ماه چسب زدم بينيم يكم افتاد چند ساله ع ...

واقعا؟ والا خودش تو پیج گفته بود واسه بینی های گوشتی دو ماه هر کی هم میبینم شنیدم دوماه زدن.. واقعا حس میکنمم بینی نیاز داره یک ماه دیگه نمیدونم چیکار کنم😪

2740
گوش نده حداقل دوماه بزن.یک ماه برای بینی گوشتی واقعا کمه

پس یک ماه دیگه میزنم خودمم میترسم الان دستم میحوره به بینیم تنم میلرزه از بس که میترسم 

واقعا؟ والا خودش تو پیج گفته بود واسه بینی های گوشتی دو ماه هر کی هم میبینم شنیدم دوماه زدن.. واقعا ...

بزن زدنش که ضرر نداره اینجوری خیالت راحته.دوست من که استخونی بود دکترش گفته بود دوماه

پس یک ماه دیگه میزنم خودمم میترسم الان دستم میحوره به بینیم تنم میلرزه از بس که میترسم 

خیلی مواظب باش یکی از اشناهای ما توپ خورد تو دماغش کلا داغون شد فقطم دوماه گذشته بود

بزن زدنش که ضرر نداره اینجوری خیالت راحته.دوست من که استخونی بود دکترش گفته بود دوماه

میزنم ماه سوم شبا میزنم واقها الان ورمش خیلی زیاده نمیدونم برچه مبنایی میگه 

خیلی مواظب باش یکی از اشناهای ما توپ خورد تو دماغش کلا داغون شد فقطم دوماه گذشته بود

چشم🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️

من گوشتی بود سه ماه چسب زدم بعد از اونم یه ماه شب ها

عزیزم میشه بگی شبا که زدی فقط موقع خواب بود؟ و صبحا میکندی؟

2706