2737
2734
عنوان

مرخصی زایمان . بیمه تأمین اجتماعی

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 39 پست
می دونید که مرخصی تأمین حقوق 35% کاهش پیدا می کنه. من میگم وقتی می تونم همینطوری نرم سر کار چرا حقوقم کسر بشه.
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ستاره جون کارفرما موظفه به شما مرخصی زایمان بده و بیمه هم بعد از مدت مرخصی حقوقتون رو میده. اما اگه اصرار داری برگردی سر کار با کارفرمات صحبت کن اسمتو توی لیست بیمه رد نکنن و یه قرارداد پاره وقت باهات ببندن. اینطوری اگه مامور بیمه بیاد شما کارمند پاره وقت هستی که مثلاً هفته ای دو یا سه روز میای و بیمه ات اجباری نیست. می تونی حقوق هردو رو بگیری.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2742
خوب خیلی غیر منطقیه کسی اصلا مرخصی نره. حداقل بگید کسی رو می شناسید با بیمه تأمین اجتماعی زودتر از موعد برگشته باشه سر کار.
2740
مشکل من اینه که الان مأمور به تحصیلم. یعنی در حین کار درس می خونم و زیاد لازم نیست تو محل کارم حاضر باشم. یعنی ساعت حضور ندارم و اومد و رفتم دست خودمه. با این شرایط فکر کنم هر کس دیگه هم جای من بود ترجیح می داد مرخصی نره و الکی حقوقش کم نشه. فقط دوست دارم بدونم امکانش هست که من صداش رو در نیارم و برم واسه زایمان یا اگه بعدا بفهمن جریمه می کنن و یوقت دیدی جریمه اش رو انداختن گردن خودم.
نیمفا جون اگه به کارفرما بگم که میگه حتما باید بری مرخصی. چون اگه برم مرخصی حقوق رو بیمه رد می کنه ولی در غیر اینصورت خود کارفرما.
یعنی قبول نمیکنه که حقوقتو بده و بیمه ات رو هم رد نکنه که بیمه هم بهت حقوق بده؟ یه پیشنهاد بده شاید قبول کرد. این قانون های بیمه هم هر روز عوض میشه. به نظرم یه روز پاشو برو یه شعبه بیمه غیر از شعبه خودت، یا حتی بهتر از اون یه کارگزاری بیمه. شرایطت رو بگو اونا قانون ها رو بهتر می دونن و بهتر راهنماییت می کنن.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2706