2733
2734
عنوان

خانوما کمک میخام

67 بازدید | 5 پست

امروز میخام آزمایش بدم ولی اصلا آمادگی بچه دار شدنو ندارم نه وقتشو دارم نه موقعیتشو خودمو همسرم  دوست داریم ولی الان تو شرایطی نیستم که یه بچه رو ام وارد بدبختیام کنم و این اولین باری نیس که تو این شرایط ام از آخرین سقطم که جنین مشکل داشت خیلی نگذشته و هنوز روحیه ام داغونه سرش لطفا بگین برای جلوگیریش چه قرصی بخورم میخام هنوز اتفاقی نیوفتاده حل شه 

هیچ قرصی نخور روش های دیگه هم هست

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

از دکتر بپرس نزنی یه جایی دیگه رو داغون کنی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از دکتر بپرس نزنی یه جایی دیگه رو داغون کنی

اخه دکترای اینجا اجازه سقط نمیدن خیلی حساسن من با مدرک و چندتا عکس سونو رفتم دکتر سر بچه قبلیم که سقط کنه گفت نمیشه  آخر رفتم بیمارستان 

اخه دکترای اینجا اجازه سقط نمیدن خیلی حساسن من با مدرک و چندتا عکس سونو رفتم دکتر سر بچه قبلیم ...

باالاخره ادم با یه دکتر به مرور اشنا میشه یا معرفی میکنن

و نکنه خدایی نکرده بندازی و دیگه بچه دار نشی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم