2733
2734
فیروزه خانم وقتی شرایط ازدواج رو از تحسین بیک شنید ناراحت شد و نامزدی رو به هم زد و حلقه رو پس داد و تحسین به طور و با اصرار تونست متقاعدش کنه که به حرفاش گوش کنه
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امشب مادمازل اومد به مهند گفت من همه چی رو می دونم مهند هم گفت منو ثمر با هم رابطه داشتیم ولی قبل از ازدواجش با عدنان و مادمازل رو متقاعد کرد که به نهال چیزی نگه

مراد بخشی از حرفاشونو شنید و برای نهال گفت نهال هم عصبانی شد و مادمازل رو از خونه بیرون کرد
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2740
مهمترین اتفاقش این بود که عدنان از ویلای کنار دریای مهند به سمر زنگ د ولی سمر نتونست جواب بده.

بعدش چند بار پشت سر هم به ویلا زنگ زد که عدنان یه کم مشکوکو شد

بعدش نهال مادمازل رو اخراج کرد. چون با ازدواجشون مخالف بود

فیروزه هم یه کم واسه نامزدش ناز کرد و حساب خرش کرد. حالا دیگه قرارداد ازدواج رو امضا نمیکنه

هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
عدنان هم خیلی شک کرده و رفت وبلای محند و از تلفن ثابت ویلا به سمر تک زنگ زد و سمر هم خوشحال شد و فکر کرد محنده واسه همین سریع زنگ زد ویلا و عدنان هم خیلی جا خورد که سمر تک زنگه محند رو جواب داده و عدنان 2باره به محند زنگ زد که محند فکر کرد سمر زنگ زده و قطع کرد و جواب نداد که عدنان بازم جا خورد از اینکه چرا محند فهمید کسی تو خونشه و داره از تلفن استفاده میکنه جواب نداد و پیگیر نشد واسه همین بی خبر اومد خونه که ببینه چه خبره؟؟؟
و نهال که واسه مدل موهاش رفته بود آرایشگاه بیسان رو دید که بیسان هم بهش غیرمستقیم هشدار داد و نهال ناراحت شد
حلمی بیک و زنش هم از هم جدا شدن و بیسان و شوهرش هم دارن 2هفته دیگه میرن آمریکا و حلمی هر کاری کرد که نهاد رو منصرف کنه واسه رفتن نتونست و حلمی بیک هم به کاتیا زنگ زد و ازش خواست که شب رو باهاش باشه که رانندش فهمید و با حلمی درگیر شد و ازش خواست دیگه کاری با کاتیا نداشته باشه چون اون دوسش داره
2706